بی بی کرم (شنی)  Aloe BB Creme- SANDY مشاهده سایز بزرگ

بی بی کرم (شنی) Aloe BB Creme- SANDY

372R

نو

بی بی کرم (شنی)


کرم بی بی سونیا با SPF 20 یک کرم مولتی اکتیو می باشد که پوست را مرطوب، جوان و شاداب می کند و از آن در مقابل نور خورشید محافظت می کند.

باعث نرمی و شفافیت پوست می شود.

پوست را محکم تر ، نرم تر و جوان تر می کند.

حاوی عصاره برگ زیتون و عصاره های گیاهان دیگر که در آزمایشگاه ها تست شده اند و به نرمی و لطافت پوست کمک می کنند.

جزئیات بیشتر

667,500 تومان

علاقه‌مندی

چرا شیفته ی این محصول خواهید شد؟


«کرم بی بی» یکی از محصولات «سونیا فلالس» با SPF 20 است و با ترکیبی منحصر به فرد و مولتی اکتیو ساخته شده است که پوست را مرطوب، جوان و سالم نموده و از آن در برابر نور خورشید محافظت میکند و در عین حال سبب نرمی و شفافی پوست شده و آن را طبیعی و بی نقص می نمایاند.


– «کرم بی بی» بسیار قابل انعطاف است و می توانید آن را همراه با انواع لوازم آرایشی مورد استفاده قرار دهید تا به پوستی با ظاهری بی نقص دست یابید.

– «کرم بی بی» حاوی عصاره برگ زیتون برای تنظیم نرمی و لطافت پوست است.

– «کرم بی بی» همچنین حاوی عصاره ای گیاهی است که در آزمایشگاه ها تست شده است و به ثبات و نرمی ظاهر پوست کمک کرده و در عین حال، پودر های ساخته شده با برترین تکنولوژی های موجود (Mattify)، چروک و عیوب پوست را به حداقل می رساند.

با مصرف مستمر این محصول پوست تان نرم تر، محکم تر و جوان تر به نظر خواهد رسید.

محتوی:

۴۵ گرم.

روش مصرف:

«کرم بی بی» را به میزان دلخواه بر روی پوست تمیز خود بمالید و بلافاصله نرمی و ظاهر بی نقص را در پوست خود احساس کنید.

«کرم بی بی» می تواند به عنوان یک محصول اصلی یا به عنوان پایه ای (زیرسازی) برای آرایش شما مورد استفاده قرار گیرد. پس از آنکه «کرم بی بی» با پوست شما آمیخته شد، می توانید از «کرم پودر پایه سونیا فلالس» یا «مینرال میکاپ» بر روی «کرم بی بی» مصرف نمایید. بهترین روش استفاده، آن است که از «برس فونداسیون» که یکی از محصولات «مجموعه برس های مستر» است، استفاده کنید.

14 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده