مکمل ویتامین Forever A-Beta-CarE مشاهده سایز بزرگ

فوراور ای-بتا-کر FOREVER A-BETA-CARE

054L

نو

ترکیب ویتامین A (حاصل از بتاکاروتن)، ویتامین E و سلنیوم.

ویتامین A نقش مهمی در بينايی دارد، باعث رشد استخوان‌ها و تکثير و تقسيم سلولی می‌شود. در سلامتی مجاری تنفسی، ادراری و روده‌ها بسيار مؤثر است.

ترکيبات ديگر: روغن تصفيه‌شده دانه سويا، ژلاتين، گليسيرين، موم زنبور عسل، پودر رزماری، روغن هويج، عصاره خرنوب سياه و لسيتين سويا.

مؤثر در بهبود عملکرد سيستم گردش خون.

جزئیات بیشتر

درهم116.81

علاقه‌مندی

این محصول، فرمولی بنیادین است که ویتامین‌های A (از بتاکاروتن) و E و همچنین سلنیوم معدنی آنتی‌اکسیدان را با هم ترکیب می‌کند. آنتی‌اکسیدان‌ها نقشی حیاتی در از بین‌بردن رادیکال‌های آزاد دارند. رادیکال‌های آزاد، مولکول‌هایی شیمیایی هستند که از طریق آلودگی‌ها وارد بدن می‌شوند و به سلول‌های سالم بدن آسیب می‌رسانند.


ترکیب ویتامین A حاصل از بتاکاروتن، ویتامین E و سلنیوم.

ترکیبات دیگر: روغن تصفیه‌شده دانه سویا، ژلاتین، گلیسیرین، موم زنبور عسل، پودر رزماری، روغن هویج، عصاره خرنوب سیاه و لسیتین سویا.

موارد مصرف:
  • ویتامین A نقش مهمی در بینایی دارد، باعث رشد استخوان‌ها و تکثیر و تقسیم سلولی می‌شود. در سلامتی مجاری تنفسی، ادراری و روده‌ها بسیار مؤثر است.
  • ویتامین E که محلول در چربی می‌باشد، یک مکمل غذایی بسیار مؤثر برای سلامتی پوست است. این ویتامین هم‌چنین ویتامین A و اسیدهای چرب ضروری را از اکسیدشدن در سلول‌های بدن حفظ می‌کند و از تخریب بافت‌های بدن جلوگیری می‌کند.
  • سلنیوم یک ماده معدنی مؤثر و یکی از آنتی‌اکسیدان‌های قوی است. آنتی‌اکسیدان‌ها نقش حیاتی در دفاع از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد ایفا می‌کنند (رادیکال‌های آزاد که از آلاینده‌ها ناشی می‌شوند، سبب تخریب سلول‌های سالم در بدن می‌شوند.) این ماده معدنی در بدن به خوبی با ویتامین‌های A و E همکاری می‌کند و برای سلامتی پوست، مو و بینایی بهتر سودمند است. تحقیقات اخیر نشان داده که این ماده به ویژه برای سلامتی مردان بسیار مؤثر است.
  • مؤثر در بهبود عملکرد سیستم گردش خون.
محتوی:

۱۰۰ کپسول.

روش مصرف:

روزانه ۲ بار هر بار ۱ قرص ژله‌ای مصرف شود.

محصولات بازدید شده