روغن حامل Forever Essential Oils - Carrier Oil مشاهده سایز بزرگ

روغن حامل Forever Essential Oils - Carrier Oil

505

نو

با کاپریلیک تری گلیسیرید (به دست آمده از روغن نارگیل).

اسکوالنس، روغن رز هیپ، روغن دانه کنجد، روغن هسته زردآلو.

فاقد پارابن.

جزئیات بیشتر

درهم68.51

علاقه‌مندی

روغن حامل فوراور یک مایع نرم کننده سبک است که با برخی از بهترین آنتی اکسیدان ها و مواد طبیعی تقویت شده است. روغن حامل، در اصل حاوی یکی از مشتقات روغن نارگیل (به نام تری گلیسیرید کاپریک/ کاپرالیک) است که بی رنگ و بی بو بوده و به راحتی جذب پوست می شود. این روغن به دلیل بی بو و بی رنگ بودنش، حاملی ایده آی برای روغن های حیاتی و خالص ما است. روغن حامل فوراور با ویتامین های آ، سی، و ای و همچنین با روغن گل گاو زبان، روغن گل رز هیپ، روغن کنجد و روغن هسته زردآلو تقویت شده است. این ترکیبِ قدرتمندِ ویتامین های آنتی اکسیدان و روغن های طبیعی،جوانی را به پوست باز گردانده و در عین حال، حامل خواص روغن های حیاتیِ فوراور نیزهست.


پایه ی واقعی روغن حامل فوراور، عصاره صد درصد طبیعی و استریلیزه شده ی برگ آلوئه باربادنسیس است که به طور طبیعی به پوست نفوذ کرده و آن را تغذیه می نماید.این روغن، یکی از طبیعی ترین حامل های موجود در طبیعت است. فرمول روغن حامل فوراوربه گونه ای است که همخوانی کامل با هر یک از روغن های حیاتی فوراور دارد و از این رو خواص منحصر به فرد روغن های حیاتیِ فوراور را به حداکثر می رساند.


نکته ای کلیدی که وجه تمایز فرمول منحصر به فرد فوراور در این محصول است، عبارت است ازترکیب گل رز هیپ، دانه کنجد، هسته زردآلو، آلوئه ورا و ویتامین ای. این ترکیب منحصر به فرد، به روشی عالی از پوست مراقبت کرده و نفوذ عمیق تری به پوست می کند تا بتواند تاثیرگذاری فراوانی داشته باشد.


ترکیبات:تری گلیسیرید کاپریک/ کاپرالیک؛ توکوفریل آسیتات؛ عصاره رزا کانینا؛ روغن دانه کنجد(سیسامون ایندیکوم)؛ روغن هسته زردآل؛ عصاره برگ آلوئه باربادنسیس؛ رتینیل پالمیتات،آسکوربیل پالمیتات، بیسابولول، توکوفرول، لسیتین، روغن دانه گل گاوزبان، روغن گلیسین سجا(سویا).


با کاپریلیک تری گلیسیرید (به دست آمده از روغن نارگیل).

اسکوالنس، روغن رز هیپ، روغن دانه کنجد، روغن هسته زردآلو.

فاقد پارابن.

محتوی:

4 اونس/ 118 میلی لیتر.

روش مصرف:

2تا 4 قطره از هر یک از روغن های حیاتی فوراور را در یک قاشق چایخوری روغن حامل فوراورحل کنید و آن را فقط به صورت موضعی یا به عنوان خوشبوکننده مورد استفاده قرار دهید.

7 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده