لوسیون ماساژ ریلکسیشنRelaxation Massage Lotion مشاهده سایز بزرگ

لوسیون آرامش‌بخش ماساژ Relaxation Massage Lotion

288

با استفاده از لوسیون آرامش‌بخش ماساژ و معطر، رطوبت مورد نیاز پوست تأمین شده و پایانی عالی برای یک آروماتراپی لذت‌بخش می‌باشد.


این محصول حاوی آلوئه‌ورا، روغن‌های ضروری، چای سفید و عصاره میوه می‌باشد.


ماده اصلی تشکیل‌دهنده این لوسیون، چای سفید است و همان‌طور که می‌دانیم چای سفید از آفتاب‌سوختگی جلوگیری می‌کند. عملکرد سلول‌های پوست را بالا برده و از تخریب پوست در مقابل نور ماورای بنفش محافظت می‌کند. هم‌چنین پوست را جوان می‌سازد. چای سفید دارای مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان است. آنتی‌اکسیدان‌ها در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد، از بدن محافظت می‌کنند، رادیکال‌های آزاد موجب پیرشدن و تخریب سلول‌های پوستی می‌شوند.

جزئیات بیشتر

392,000 تومان

علاقه‌مندی

کمپانی فوراورلیوینگ، خواص آرامش‌بخشی و نرم‌کنندگی آلوئه‌ورا را با روغن‌های گیاهی، عصاره چای سفید و عصاره میوه‌های مختلف ترکیب کرده است تا لوسیونی نرم‌کننده و فاقد چربی تولید نماید که برای استفاده پس از نمک آرامش‌بخش حمام و ژل آرامش‌بخش حمام، عالی و ایده‌آل است.


ما ژل غنی‌شده آلوئه‌ورای خود را با خواص نرم‌کنندگی، مرطوب‌کنندگی و آرامش‌بخشی بیش‌تری احیا کرده‌ایم و سنبل و چای سفید را به آن افزوده‌ایم. سنبل، ماده‌ای است که برای آرامش‌بخشیدن به بدن بی‌نظیر است و چای سفید نیز رایحه‌ای دل‌نشین و تازه به این لوسیون افزوده است. روغن‌های اصلی مورد استفاده در این لوسیون، از شکوفه‌های خوشبوی میوه نارنج و عصاره خیار گرفته شده است تا این لوسیون را بیش از حد مطبوع و دل‌نشین کند.


لوسیون آرامش‌بخش ماساژ، می‌تواند تمام استرس‌های طول روز را از ذهن و بدن شما دفع کند. فقط کافی است این لوسیون را روی پوست خود گذاشته و پوست‌تان را ماساژ دهید.


پوست‌تان را نرم کرده و تسکین می‌دهد.

ترکیبی از آلوئه‌ورا، سنبل، چای سفید و سایر روغن‌های گیاهی است.

این محصول را پس از استحمام با نمک‌های آرامش‌بخش یا ژل آرامش‌بخش حمام استفاده کنید.

محتوی:

۱۹۲ میلی‌لیتر لوسیون.

روش مصرف:

پس از استحمام با نمک آرامش‌بخش حمام یا ژل آرامش‌بخش حمام، بدن خود را با حوله خشک کنید ولی اجازه دهید اندکی رطوبت روی پوست‌تان بماند. برای رسیدن به آرامش کامل و داشتن بدنی نرم و لطیف، لوسیون آرامش‌بخش ماساژ را روی پوست‌تان مالیده و پوست را ماساژ دهید.

24 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده