نوشیدنی Forever Aloe2Go® - Month Supply مشاهده سایز بزرگ

فوراور آلوئه توگو Forever Aloe2Go

270

نو

نوشيدنی مرکب از دو محصول ژل نوشيدنی آلوئه‌ورا و Forever Pomesteen Power.

يک آنتی‌اکسيدان قوی برای افزايش توانايی سيستم ايمنی بدن.

انرژی‌زای طبيعی.

جزئیات بیشتر

1,474,935 تومان

علاقه‌مندی

از خواص ژل خوراکی آلوئه‌ورا خوش‌تان می آید. مزه شیرین و مطبوع و خاصیت آنتی‌اکسیدانی فوراور پامستین پاور را که حاوی انار، گلابی، منگوستن هندی، شاتوت، تمشک و عصاره هسته انگور است را نیز دوست دارید. کمپانی فوراور، بهترین مواد این دو نوشیدنی را گفته و آن‌ها را در قالب محصولی واحد با هم ترکیب کرده است. «فوراور آلوئه تو گو» محصولی است که آن را در هر زمان و هر مکان (خواه پشت میز کارتان باشید و خواه در اتومبیل یا در حال پیاده‌روی) می‌توان نوشید. فقط کافی است نی را بردارید و خواص دو نوشیدنی خارق‌العاده را یک‌جا وارد بدن کنید.


«فوراور آلوئه تو گو» می‌تواند انرژی مورد نیاز بدن‌تان را در قالب کربوهیدارت‌های طبیعی، با طعمی دل‌نشین برای‌تان فراهم آورد. این محصول با ترکیب‌کردن طعم شیری مگنوستن هندی (که به ملکه میوه‌ها معروف است) با ژل آلوئه‌ورا توانسته است کوکتل نهایی آنتی‌اکسیدان را به شما عرضه نماید. سیستم ایمنی بدن شما تشنه این نوشیدنی گوارا و مقوی است.


میزان آنتی‌اکسیدان موجود در انار، بیش از آنتی‌اکسیدان‌های موجود در چای سبز، زغال‌اخته و شراب قرمز است. از سوی دیگر، مگنوستن هندی حاوی بیش‌ترین میزان زانتون‌های موجود در میوه‌هاست. تحقیقات نشان داده است که ژل آلوئه‌ورا حتی بیش از ویتامین ث و ویتامین ای می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. ژل آلوئه‌ورا پشتیبان و تقویت‌کننده سیستم ایمنی بدن است زیرا حاوی مقادیر فراوانی از پلی‌ساکاریدها و دیگر تقویت‌کننده‌های طبیعی سیستم ایمنی بدن انسان است.

محتوی:

۳۰ عدد ۸۸٫۷ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

روزانه محتوی یک بسته را ۱ یا ۲ مرتبه مصرف کنید، بهتر است قبل از غذا مصرف شود، پس از بازکردن حتماً در یخچال نگهداری شود، محتوی باقی‌مانده یک بسته را حتماً در مدت ۲۴ ساعت استفاده کنید، خنک بنوشید.

تذکر:

در صورت سوراخ‌بودن یا آسیب‌دیده‌بودن بسته آن را مصرف نکنید.

9 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده