نوشیدنی آلوئه ورا و هلو	®Forever Aloe Bits N’ Peaches مشاهده سایز بزرگ

آلوئه‌ورا و هلوی فوراور Forever Aloe Bits N’ Peaches

077

نو

حاوی آلوئه‌ورا و کنسانتره هلو – حاوی آنتی‌اکسيدان‌ها و سرشار از ويتامين A.

دارای کلیه خواص الوئه‌ورای خالص تنها تفاوت طعم خوشگوار هلو می‌باشد.

انرژی‌زای طبيعی.

حاوی تکه‌های جامد آلوئه‌ورای خالص.

جزئیات بیشتر

درهم99.49

علاقه‌مندی

«فوراور آلوئه بیتس پیچس» محصول دیگری است که ۱۰۰% خواص ژل آلوئه‌ورا را داشته و از طعمی عالی و لذت‌بخش برخوردار است. این محصول با طعم طبیعی هلو و کنستانتره هلو ارائه شده است. «فوراور آلوئه بیتس پیچس» طعمی بی‌نظیر دارد که شبیه هیچ طعم دیگری نیست. این محصول حاوی تکه‌های خالص آلوئه‌وراست که با هلوی رسیده ترکیب شده‌اند.


قرن‌هاست که مردم سرتاسر دنیا آلوئه‌ورا را به خاطر خواصش و تأثیری که بر سلامتی بشر دارد مصرف می‌کنند. افزودن هلو درواقع سبب افزوده‌شدن کارتنوئیدها به این محصول شده است. کارتنوئیدها که به وفور در هلو یافت می‌شوند حاوی آنتی‌اکسیدان ها و ویتامین آ هستند. این عناصر نقش مهمی در عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن دارند. افزون بر این، «فوراور آلوئه بیتس پیچس» دارای ترکیبات سالم فراوان دیگری نیز هست که همگی در قالب یک نوشیدنی خوش‌طعم ارائه گردیده است. این محصول را با یخ و آب‌میوه مخلوط کنید و در هر ساعتی از روز، از طعم شگفت‌انگیز آن لذت ببرید.


ترکیبات: ژل آلوئه‌ورا (با تکه‌های پالپ)، شهد میوه (فراکتوز)، طعم طبیعی هلو، کنستانتره طبیعی هلو، نمک اسیدسوربیک پتاسیم (برای کمک به حفظ طعم نوشیدنی)، اسید بنزوئیک سدیم (برای کمک به حفظ طعم نوشیدنی)، اسید اسکوربیک (آنتی‌اکسیدان)، توکوفرول (آنتی‌اکسیدان).


  • دارای تمام خواص ژل «آلوئه‌ورا فوراور» به اضافه هلو.
  • حاوی تکه‌های جامد آلوئه‌ورای خالص.
  • نیروبخش و با طعمی هم‌چون طعم آب خالص هلو.
  • ایده‌آل برای کودکان.
محتوی:

۱ لیتر.

روش مصرف:

خنک بنوشید، قبل از مصرف خوب تکان دهید، پس از مصرف حتماً در یخچال نگهداری کنید.

6 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده