نوشیدنی آنتی اکسیدان Forever Pomesteen Power مشاهده سایز بزرگ

فوراور پامستین پاور Forever Pomesteen Power

262

نو

ترکيب بی‌نظير عصاره و آب‌ميوه‌های کاملاً طبيعی شامل انار، گلابی، انبه، تمشک، آلبالو، زغال‌اخته و عصاره دانه انگور.

آنتی‌اکسيدان عالی و قدرتمند برای مقابله با مضرات راديکال‌های آزاد.

جزئیات بیشتر

درهم94.76

علاقه‌مندی

جای هیچ شک و تردیدی نیست که آنتی‌اکسیدان‌ها برای سلامتی ما بسیار ضروری و حیاتی هستند. آن‌چه جای بحث و تردید دارد، این است که کدام مواد غذایی و خوراکی و کدام میوه‌ها حاوی قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان بوده و دارای بیش‌ترین زانتنون هستند یا از بیش‌ترین توانایی برای جذب رادیکال‌های اکسیژن برخوردارند. «فوراور پامستین پاور» تمام این خواص آنتی‌اکسیدانی را طبق فرمولی انحصاری، با آب‌میوه‌های طبیعی از جمله انار، گلابی، منگوستن هندی، تمشک، شاتوت و هسته انگور ترکیب کرده است.


منگوستن هندی نیز یکی از میوه‌های محبوب در جنوب شرقی آسیاست. طعم این میوه آن‌قدر دل‌پذیر است که ملکه ویکتوریا آن را به عنوان میوه محبوب خود اعلام کرده و همین امر سبب شده که منگوستن هندی، لقب «ملکه میوه‌ها» را به خود بگیرد. توانایی این میوه در جذب رادیکال‌های آزاد بسیار بالاست و حاوی مقادیر فراوانی از زانتون‌های مفید برای بدن است. زانتون‌ها عضوی از خانواده خوراکی‌های میوه‌ای بوده و دارای قدرت آنتی‌اکسیدانیِ بسیار بالایی هستند. قدرت باورنکردنی آنتی‌اکسیدان‌هایی چون انار، منگوستن هندی و امثالهم را با «فوراور پامستین پاور» تجربه کنید.


اما نکته بسیار مهم در مورد «فوراور پامستین پاور» آن است که میوه‌هایی را در ترکیب خود دارد که بیش‌ترین توانایی در جذب رادیکال‌های آزاد را دارند. به طور خاص، آب انار دارای چنان توانایی بالایی از نظر آنتی‌اکسیدان‌بودن است که این میزان توانایی آنتی‌اکسیدانی را حتی در چای سبز، شراب قرمز، یا آب پرتقال نیز نمی‌توان یافت. به علاوه، این محصول سرشار از ویتامین ث است.

محتوی:

۴۷۳ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

قبل از مصرف خوب تکان دهید، روزانه حدود ۳۰ میلی‌لیتر یا به میزان نیاز ترجیحاً قبل از غذا، خنک بنوشید.

6 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده