شامپو حجم دهنده سونیاSonya Volume Shampoo مشاهده سایز بزرگ

شامپو حجم‌دهنده سونیا Sonya Volume Shampoo

351

نو

ترکیب دو عنصر کلیدی، آلوئه‌ورا و ژل رویال زنبور عسل، باعث ضخیم‌ترشدن و باشکوه‌ترشدن موهای شما می‌شود. این شامپو موهایی براق و شفاف را بدون ایجاد ضرر حتی برای موهای رنگ‌شده برای شما به ارمغان می‌آورد.


وجود آلوئه‌ورا باعث مرطوب‌شدن و ایجاد تعادل PH پوست سر می‌شود. ژل رویال عسل هم باعث رطوبت و تغذیه پوست سر برای مبارزه با خشکی آن شده هم‌چنین حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که باعث خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد در مو و کمک به ترمیم موهای آسیب‌دیده می‌شود.


ترکیبات دیگر: روغن آفتابگردان، پروتئین گندم هیدرولیزشده، روغن جوجوبا.

جزئیات بیشتر

374,220 تومان

علاقه‌مندی

وقتی موهای‌تان نیاز به فرم‌دهی دارند، شامپو حجم‌دهنده سونیا راه حل مشکل شماست. فرمول منحصر به فرد این محصول، حجمی کامل و درخششی بی‌نظیر به موهای شما می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا موهای‌تان متعادل و در کنترل شما باشند. دو عنصر اصلی این شامپو، آلوئه‌ورا و رویال ژلی است که موهای‌تان را پُرپشت‌تر و ضخیم‌تر می‌کند. شامپو حجم‌دهنده سونیا بدون هیچ ماده تقویتی اضافه‌شده، سلامت و درخشندگی موهای‌تان را افزایش می‌دهد. این محصول برای موهای رنگ‌شده کاملاً مناسب است.


آلوئه‌ورا به مرطوب‌کردن و حفظ پی‌هاش پوست سر کمک می‌کند و از سوی دیگر، رویال ژلی نیز به مرطوب‌سازی مو و تقویت پوست سر کمک می‌نماید و خشکی و شوره سر را از بین می‌برد. رویال ژلی حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که اثر رادیکال‌های آزاد در مو را خنثی کرده و به ترمیم موهای آسیب‌دیده کمک می‌کند.


دیگر عناصر تقویت‌کننده که در شامپو حجم‌دهنده سونیا وجود دارد، عبارتند از:

گلیسیریدهای پی‌ای‌جی ۱۰ گل آفتابگردان: این ماده که از روغن گل آفتابگردان مشتق شده است، موها را درخشان کرده و کفی عالی برای شست‌وشوی موها تولید می‌کند.

پروتئین هیدرولیزشده گندم: رطوبت را جذب و حفظ کرده، ساقه مو را تقویت می‌کند، جلا و فرم‌دهی مو را افزایش می‌دهد و با واکنش‌های شیمیایی (نه مواد شیمیایی) موهای ضعیف را ترمیم می‌کند.


ایمن و مناسب برای موهای رنگ‌شده.

موهای شما را ضخیم و تقویت می‌کند.

در عین حجم‌دهی و درخشان‌کردن مو، پاکیزگی را به موهای شما ارزانی می‌دارد.

پی‌هاش موجود در پوست سر را متعادل می‌کند.

شامپو حجم‌دهنده سونیا موها را بدون پارابین‌ها، پروپیلین گلیکول، اس‌ال‌اس یا اس‌ال‌ای‌اس تمیز می‌نماید.

محتوی:

۳۵۵ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

شامپو را بر روی موهای خیس‌تان ماساژ دهید تا کف کند و سپس موهای خود را با آن کف شست‌وشو دهید. در صورت نیاز، دوباره از شامپو استفاده کنید. سپس نرم‌کننده حجم‌دهنده سونیا را مصرف نمایید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، می‌توانید از شامپو هیدرات و نرم‌کننده سونیا نیز استفاده کنید. از تماس شامپو با چشم‌تان پرهیز کنید. در صورتی که شامپو وارد چشم‌تان شد، چشم خود را با آب شست‌وشو دهید.

24 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده