پک لیفتینگ و جوان سازی صورت Aloe Fleur de Jouvence مشاهده سایز بزرگ

پک لیفتینگ و جوان‌سازی صورت Aloe Fleur de Jouvence

337

نو

1,700,160 تومان

علاقه‌مندی

ست جوان‌سازی و لیفتینگ صورت

قرن‌هاست که مردمان تمدن‌های مختلف، از آلوئه‌ورای خالص و تازه استفاده می‌کنند تا پوست‌شان، احساس و ظاهری سالم، جوان و زیبا داشته باشد. مثلاً مصری‌ها یکی از همین تمدن‌ها هستند که همیشه به خاطر تلاش در رسیدن به زیبایی ظاهری معروف بوده‌اند و نمونه این زیبایی مصری را می‌توان در شخصیت کلئوپاترا یافت که برای زیباماندن خود، از آلوئه‌ورا استفاده می‌کرد. اما امروزه، محصولات فوراورلیوینگ تمامی قدرت‌های جادویی گیاه آلوئه‌ورا را در دست گرفته و آن را با یکی از بهترین رژیم‌های مراقبت پوستی ترکیب کرده است.


«آلوئه فلور دو ژوانس» که به معنای «گل جوانی» است، یکی از اثرگذارترین مجموعه‌هایی است که تا کنون برای احیای جوانی انسان تهیه شده است. این محصول، مجموعه‌ای است از شش محصول شگفت‌انگیز که هر یک از آن‌ها، بخشی ویژه از یک رژیم کامل بهداشت پوست صورت را تشکیل می‌دهند. کمپانی فوراورلیوینگ، حکمت سنتی را با دانش پوست‌شناسی نوین در هم آمیخته است تا با کم‌ترین هزینه، محصولات عالی خود در زمینه جوانی پوست را به شما عرضه نماید. این محصول که در یک بسته‌بندی بسیار زیبا عرضه شده است، علاوه بر مجموعه اصلی، حاوی یک آینه، یک هم زن، و یک برس نیز هست. اگرچه هر یک از محصولات این مجموعه را به صورت جداگانه نیز می‌توان تهیه کرد و جایگزین آن محصول در همین مجموعه نمود، اما باید به یاد داشت که ترکیب این شش عنصر با یکدیگر نهایت اثرگذاری را خواهد داشت.


هر محصول در مجموعه آلوئه فلور دو ژوانس، با دقت فراوان تهیه شده است تا نیازهای روزانه پوست شما را تأمین نماید. برای شروع، از ژل خالص و غنی‌شده آلوئه استفاده کرده‌ایم و آن را با منحصر به فردترین ماده سلولی طبیعت، یعنی کلاژن ترکیب نموده‌ایم و مرطوب‌کننده‌ها و نرم‌کننده‌هایی استثنایی را به ترکیب فوق افزوده‌ایم. این ترکیب، منحصر به فردترین محصول در زمینه مراقبت‌های پوستی است که با خطرات پیری، آب و هوا و عناصر آلوده‌زای محیطی مبارزه می‌کند. مجموعه پیش‌گیرانه و احیاگرانه «آلوئه فلور دو ژوانس» رژیمی روزانه را برای مراقبت از پوست ارائه می‌کند که خصلت‌های جوانی، نیرو، تازگی و درخشندگی را به صورتی کاملاً طبیعی در پوست ارتقا می‌دهد. آلوئه‌ورا همیشه برای پوست عالی بوده است. حال، با محصولات فوراورلیوینگ و با پکیج آلوئه فلور دو ژوانس، به پوست‌تان احساس طروات و جوانی را هدیه کنید.


مجموعه آلوئه دو ژوانس، شامل موارد زیر است:


تمیزکننده آلوئه (محصول شماره ۳۳۹).

تقویت‌کننده ری‌هیدریتینگ (محصول شماره ۳۳۸).

لوسیون سفت‌کننده روزانه (محصول شماره ۳۴۰).

کرم ریکاوری شبانه (محصول شماره ۳۴۲).

پودر ماسک (محصول شماره ۳۴۱).

آلوئه اکتیویتور (محصول شماره ۳۴۳).

چنگال همزن، برس و ظرف همزن.

روش مصرف:

پوست خود را روزی دو بار با پاک‌کننده آلوئه (آلوئه کلینزر) تمیز کنید.

روزی دوبار پوست خود را با تقویت‌کننده «ری‌هیدریتینگ تونر» تقویت نموده و شاداب سازید.

هر هفته دو تا سه بار پوست صورت خود را با استفاده از پودر ماسک و اکتیویتور آلوئه، شاداب و با طراوت سازید.

کرم ریکاوری شبانه را شب‌ها استفاده کنید.

لوسیون سفت‌کننده روزانه را روزها مصرف نمایید.

نکات مهم:

از تماس این محصولات با چشم بپرهیزید.

در صورت بروز هر نوع واکنش آلرژیک و ناشی از حساسیت، بلافاصله چشم خود را با آب گرم شست‌وشو داده و با پزشک خود مشورت کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

30 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده