کرم آبرسان و پاک کنندهAloe Fleur de Jouvence - Rehydrating Toner مشاهده سایز بزرگ

کرم آب‌رسان و پاک‌کننده Rehydrating Toner

338

نو

این کرم حاوی دو ماده مؤثر در بهبود عملکرد سلول‌ها می‌باشد: کلاژن و آلانتوین. هم‌چنین حاوی ژل آلوئه‌ورا و فندق به همراه مرطوب‌کننده‌های طبیعی پوست و عصاره‌های گیاهی سفت‌کننده پوست.

این محصول جهت پاک‌کردن اثرات نهایی تمییزکننده‌ها، چربی و آلودگی‌ها و آرایش و جداسازی سلول‌های مرده پوست و آشکارکردن پوستی صاف و شفاف و عاری از هرگونه ناپاکی است.

تنگ‌کردن منافذ باز پوست.

سبب بالانس Ph پوست می‌شود.

جزئیات بیشتر

229,845 تومان

علاقه‌مندی

«ری هیدریتینگ تونر» یک فرمول بدون الکل و غیر خشک‌کننده است که حاوی آلوئه‌ورای طبیعی و نارون کوهی است که با مرطوب‌کننده‌های مخصوص پوست و عصاره‌های گیاهی ترکیب شده تا پوست را تقویت نماید. این محصول، برای نرم‌کردن سلول‌های پوستی، حاوی کلاژن و آلانسیون نیز هست.


«ری هیدریتینگ تونر» آخرین آثار باقی‌مانده از مواد آرایشی و تنظیفی دیگر را از بین می‌برد و آلودگی‌های سلول‌های مرده سطح پوست را دفع می‌کند و به همین خاطر، می‌تواند نقش پاک‌کننده و تقویت‌کننده منفذهای پوستی را نیز ایفا نماید. این محصول، چربی‌ها و آلودگی‌های پوست را از بین برده و پوست را تمیز، نرم، متعادل و شاداب نگه می دارد. ری هیدریتینگ که درواقع به معنای آب‌دهی و مرطوب‌سازی است، کار پاک‌سازی پوست را نیز به انجام می‌رساند.

محتوی:

۱۱۸ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

با استفاده از یک دستمال پنبه‌ای، ری هدریتینگ تونر را از پایین به بالا بر روی پوست بکشید. این کار را آن‌قدر ادامه دهید که اثری از محصول بر روی دستمال باقی نماند. این محصول را روزی دو بار، یک بار صبح و یک بار شب مصرف کنید. پس از هر بار مصرف، پوست‌تان احساس پاکیزگی و نرمی خواهد داشت و منافذ پوستی پُر خواهند شد و پوست‌تان شاداب به نظر خواهد رسید.

30 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده