کرم پاک کننده عمیق آلوئه سونیاSonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator مشاهده سایز بزرگ

کرم پاک‌کننده عمیق آلوئه سونیا Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator

278

نو

این کرم تهیه‌شده از ژل آلوئه‌ورای طبیعی و جوجوبا می‌باشد که به پوست احساس نرمی و لطافت می‌دهد.

پاک‌کننده عمقی و سریع، محصولی بی‌نظیر جهت پاک‌کردن کامل آرایش و زدودن آلودگی‌های صورت و گردن.

محصول فوق به آسانی و به سرعت عمق منافذ پوست را از باقی‌مانده آلودگی‌ها پاک می‌کند و پوستی صاف و روشن بدون چربی اضافی و بدون حساسیت را برای شما آشکار می‌سازد.

ملایم و مناسب جهت استفاده هفتگی، آلوئه‌ورا عنصر اصلی مرطوب‌کنندگی و دانه جوجوبا با پاک‌کنندگی عمیق پوست آن‌چه که شایسته پوست شماست را به شما هدیه می‌دهد.

جزئیات بیشتر

426,870 تومان

علاقه‌مندی

قرارگرفتن روزانه در معرض محیط‌های صنعتی امروزی می‌تواند خیلی سریع، اثرات زیان‌باری بر پوست‌تان بر جای بگذارد. در دوره‌ای که پوست شما نیاز به لایه‌برداری بیش‌تر دارد و از التهاب های مواد لایه‌بردار، آزار می‌بیند، لایه‌بردار عمیق آلوئه سونیا می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد. این لایه‌بردار عمیق که حاوی آلوئه و دانه‌های طبیعی جوجوبا است، ترکیبی کامل است که احساس نرمی و طراوت را به پوست شما بازمی‌گرداند. آلوئه، فرآیند مرطوب‌سازی پوست را به بهترین نحو انجام می‌دهد و در عین حال، دانه‌های جوجوبا، پاکیزگی عمیق و فراوانی برای پوست‌تان به ارمغان می‌آورد.


به اندازه‌ای نرم است که می‌توان هفته‌ای دو بار از آن استفاده کرد.

حاوی مرطوب‌کننده آلوئه‌ورا است.

حاوی دانه‌های جوجوبا است که پوست را به آرامی لایه‌برداری می‌کند.

محتوی:

۱۱۸ میلی‌لیتر کرم لایه‌برداری.

روش مصرف:

این محصول را هفته‌ای تقریباً دو بار پس از استفاده از پاک‌کننده پیرایش‌گر آلوئه سونیا استفاده کنید. ابتدا صورت را با آب مرطوب نمایید، سپس این کرم لابه‌بردار را بر روی نوک انگشتان مالیده و با نوک انگشت، پوست خود را به مدت دو تا سه دقیقه ماساژ دهید. مراقب باشید کرم لایه‌بردار با چشم‌تان تماس پیدا نکند. سپس، پوست خود را با آب گرم شسته و یا یک حوله تمیز خشک نمایید.

30 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده