کرم دور چشم آلوئه وراForever Alluring Eyes مشاهده سایز بزرگ

کرم دور چشم آلوئه‌ورا Forever Alluring Eyes

233

نو

جهت کاهش مؤثر چين و چروک، پف‌کردگی و تيرگی دور چشم.

ترکيبات اصلی شامل: ژل آلوئه‌ورا، کاپريليک/ کاپريک تری‌گلسيريد، عصاره روغن جوجوبا، گليسيرين، اسکالن، سديم هيالورونات، توکوفرول (ويتامين E طبيعی).

جزئیات بیشتر

405,000 تومان

علاقه‌مندی

«فوراور الورینگ آیز» یک کرم مخصوص زیر چشم است که فرمول ویژه آن، از فناوری‌های مدرن استفاده کرده است تا چروک‌های زیر چشم را کاهش داده و خطوط و حلقه‌های پوست زیر چشم را تنظیم نماید. این محصول، سرشار از مواد و ترکیباتی است که برای افزایش نرمی و انعطاف‌پذیری پوست زیر چشم بسیار مفید هستند، زیرا پوست این قسمت از بدن، از جمله بخش‌های پوست است که کاملاً در معرض دید قرار دارد.


اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده این کرم عبارتند از:


ژل آلوئه باربادنسیس (ژل غنی‌شده آلوئه‌ورا)، که عنصری طبیعی برای تسکین پوست است.

کاپریلیک/ کاپیریک تری‌گلیسیرید، که یک نرم‌کننده طبیعی است و از روغن نارگیل به دست می‌آید و سبب رطوبت پوست می‌شود بی‌آن‌که پوست‌تان احساس سنگینی و چربی سایر روغن‌ها را داشته باشد.

استر جوجوبا، که ماده‌ای برای جذب رطوبت است و از روغن جوجوبا گرفته شده است. این ماده که نرم‌کننده و مرطوب‌کننده‌ای عالی برای پوست است، سازگاری فراوانی با کرم دارد.

گلیسیرین، که ماده‌ای طبیعی برای جذب رطوبت بوده و بنابراین، به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند.

اسکوالان، که ماده‌ای طبیعی برای نرم‌کردن پوست بوده و بدون دربرداشتن هر نوع چربی، پوست را تغذیه کرده و نرم می‌نماید. این ماده، خشکی ظاهری پوست را به حداقل می‌رساند.

سدیم هیالورانات، که یکی از مؤثرترین عناصر مرطوب‌کننده است زیرا دارای خواص هیدروفیلیک بالایی است. این عنصر به افزایش نرمی و انعطاف‌پذیری پوست کمک کرده و نشانه‌های چروکیدگی، پف‌کردگی و لکه‌های پوستی را به حداقل می‌رساند.

توکوفریل، که منبعی مناسب برای ویتامین ای بوده و به نرمی و رطوبت پوست کمک می کند.

محتوی:

۲۸.۳ گرم.

روش مصرف:

این محصول را به نرمی، با انگشت خود به دور نواحی چشم بمالید.

19 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده