کرم روز آلوئه وراAloe Fleur de Jouvence - Firming Day Lotion مشاهده سایز بزرگ

کرم روز آلوئه‌ورا Firming Day Lotion

340

نو

شاهکار لوسیون‌های مراقبت پوستی است.

پوست را تقویت، مرطوب و تغذیه می‌کند.

منافذ پوستی را پُر می‌نماید.

پایه‌ای عالی برای آرایش چشم است.

حاوی ویتامین ث و ویتامین ای است.

جزئیات بیشتر

358,050 تومان

علاقه‌مندی

لوسیون تقویت‌کننده روزانه، شاهکاری در مراقبت‌های پوستی است که فرمولی ویژه جهت استفاده در مجموعه رژیم زیبایی آلوئه فلور دو ژوانس دارد. این لوسیون برای استفاده روزانه و مبارزه با عناصر مضر پوست، بسیار ایده‌آل است زیرا دانش پوست‌شناسی را با هنر زیباشناسی در هم آمیخته تا محصولی بسیار مؤثر برای کاهش نشانه‌های سالخوردگی در پوست ارائه نماید و برای این کار، پوست را تقویت می‌کند، بافت‌های پوست را بازسازی کرده و منافذ پوستی را پُر می‌کند تا پوست صورت شما را برای آرایش آماده سازد.


این لوسیون برای رسیدن به نتایج فوق‌الذکر، حاوی ترکیبی از آلوئه‌ورا با سایر مرطوب‌کننده و نرم‌کننده‌ها و کلاژن است که همگی برای داشتن پوستی سالم و ظاهری جوان و شاداب لازم هستند. به علاوه این لوسیون حاوی ویتامین‌های ث و ای نیز هست.

موارد مصرف:

جوان‌کننده و لیفتینگ، آب‌رسان قوی، از بین‌برنده خطوط و چروک‌های صورت، بهبود گردش خون مویرگی و متابولیسم پوست، مراقبت از پوست در طول شبانه‌روز با اثرات جوان‌کنندگی و ضد افتادگی پوست صورت و گردن، سفت‌کننده، مرطوب‌کننده، تغذیه‌کننده پوست، تنگ‌کردن منافذ باز پوست، مناسب برای زیر آرایش.

محتوی:

۵۹ میلی‌لیتر لوسیون.

روش مصرف:

این لوسیون را به آرامی بر روی پوست صورت و گردن ماساژ دهید. این لوسیون می‌تواند پایه بسیار خوب و مناسبی برای استفاده از مواد آرایشی مجموعه سونیا فلاولس باشد.
30 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده