مرطوب کننده لب ضدآفتاب فوراور Forever Sun Lips مشاهده سایز بزرگ

نرم‌کننده و ضد آفتاب لب Forever Sun Lips

462

نو

دارای SPF30.

طیف وسیع اشعه‌های UVA و UVB.

روغن دانه جوجوبا برای مرطوب‌کردن و آلوئه‌ورا برای تسکین.

حس خنک نعنا.

جزئیات بیشتر

78,540 تومان

علاقه‌مندی

خورشید، باد و آب و هوای سرد می‌توانند عوارض نامطلوبی بر بافت‌های ظریف بر جای گذاشته و موجب احساس ترک‌‌خوردگی، زخم، سوزش، و احساس خشکی در لب‌ها شود. حفاظت از لب‌ها در برابر آسیب‌های محیطی، به اندازه حفاظت از خود پوست اهمیت دارد؛ ولی متاسفانه ما معمولاً توجه چندانی به این بافت‌ها نمی‌کنیم زیرا تمام توجه‌مان معطوف به مرطوب‌کردن چهره و بدن است. این محصول، یک نرم‌کننده است که به ما کمک می‌کند تا از بافت‌های ظریف لب‌های‌مان در برابر خورشید و باد مراقبت کنیم و در عین حال، این محصول، احساس خنکی‌ای مثل طعم نعنا به لب‌ها می‌دهد.


باید به این نکته توجه داشت که آفتاب‌سوختگی، فقط در تابستان اتفاق نمی‌افتد بلکه در هر زمانی از سال می‌تواند روی دهد و سرما و خشکیِ موجود در فصل زمستان نیز می‌تواند به اندازه آفتاب تابستان سبب آسیب‌دیدگی لب‌ها و حتی بدتر از آن نیز شود. فوراور سان لیپس، با محافظت در برابر نور خوشید در طیف SPF30، سبب پیش‌گیری از آفتاب‌سوختگی می‌شود و لب‌ها را در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت می‌نماید. اگر از این محصول قبل از قرارگرفتن در معرض نور خورشید و هر زمان دیگری که نیاز داشتید استفاده کنید، می‌تواند مانع آسیب‌دیدن لب‌های شما در برابر خورشید شود و در عین حال، مواد گیاهی آرام‌بخشی به لب‌ها می‌رساند که سبب نرمی و آرامش لب‌ها و بهبود التهاب و ترک‌های لب می‌گردد.


فوراور سان لیپس حاوی روغن دانه جوجوبا، روغنی شناخته‌شده و معروف است که برای پوست، خاصیت مرطوب‌کنندگی دارد و می‌تواند به نرم‌شدن بافت‌های لب کمک نماید و از طرف دیگر، آلوئه‌ورا به عنوان ماده‌ طبیعیِ نرم‌کننده و آرامش‌بخش، لایه‌ای مرطوب ایجاد می‌کند. از سوی دیگر، آلنتوین به تسکین پوست‌های حساس کمک می‌نماید و نعنای طبیعی در این محصول باعث احساس خنکی گشته و التهاب بافت‌ها را بهبود می‌بخشد.


فوراور سان لیپس سبب احیای پوست لب‌ها می‌شود تا به طور موقت، از لب‌ها محافظت نماید و ترک‌خوردگی و سوزش لب‌ها را رفع نماید. این محصول که دارای مواد تسکین‌دهنده است، از پوست در برابر تأثیرات خشکی باد و آب و هوای سرد مراقبت می‌کند و بافت‌های آسیب‌دیده، سرخ‌شده و ملتهب لب را تسکین می‌دهد. فوراور سان لیپس محصولی عالی برای مصرف روزانه است و هر کسی که به مراقبت از پوست خود اهمیت می‌دهد باید آن را استفاده کند.


دارای SPF30.

طیف وسیع اشعه‌های UVA و UVB.

روغن دانه جوجوبا برای مرطوب‌کردن و آلوئه‌ورا برای تسکین.

حس خنک نعنا.

محتوی:

۴.۲۵ گرم.

روش مصرف:

قبل از قرارگرفتن در معرض نور خورشید، یا هر زمان دیگری که لب‌ها نیاز به رطوبت دارند از این محصول استفاده کنید و هر زمان که نیاز شد، دوباره آن را مصرف کنید.

30 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده