اینفینیت فیرمینگ کمپلکس (مکمل زیبایی کلاژن، سفت‌کننده، ضد پیری و افتادگی پوست) infinite firming complex مشاهده سایز بزرگ

اینفینیت فیرمینگ کمپلکس (مکمل زیبایی کلاژن، سفت‌کننده، ضد پیری و افتادگی پوست) infinite firming complex

556

نو

زیبایی، فراتر از ژرفای پوست است؛ درواقع زیبایی با تغذیهء پوست آغاز می‌گردد. اولین مکمل زیبایی و منحصر به فرد شرکت فوراور به شما کمک می‌کند تا روند پیری پوست را کنترل کنید. این محصول دارای یک ترکیب اختصاصی کنسانترهء خربزهء فرانسوی، فیتوسرامیدها و کلاژن دریایی برای حمایت از هیدراتاسیون پوست است که چین و چروک صورت را کاهش داده و انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد. این محصول از طریق آب‌رسانی و کلاژن‌سازی از چین و چروک جلوگیری کرده و پوست شما را شاداب و باطراوت نگه می‌دارد.

جزئیات بیشتر

درهم201.60

علاقه‌مندی

مکمل زیبایی کلاژن‌ساز

زیبایی فراتر از این است که صرفاً به ظاهر پوست رسیدگی شود، داشتن پوستی زیبا با تأمین مواد مغذی مورد نیاز شروع می‌شود. شما می‌بایست پوست خود را تغذیه کرده و نیازهای پوستی را برطرف نمایید. مکمل کلاژن زیبایی‌ساز فیرمینگ کمپلکس اینفینیت به شما کمک می‌کند تا تمامی نیازهای پوستی خود را برطرف نمایید و پوستی زیبا و صاف داشته باشید. شما با کمک این مکمل که محصول فوق‌العاده‌ای از شرکت فوراور است می‌توانید از پیری و چروک‌شدن پوست خود جلوگیری کرده و پوست‌تان مانند الماس بدرخشد.

مکمل اینفینیت فیرمینگ کمپلکس - کلاژن خالص

این محصول اولین مکمل کلاژنی می‌باشد که به صورت قرص و خوردنی تولید شده است. این مکمل با تأثیر فوق‌العاده‌ای که دارد از طریق کلاژن‌سازی پوست شما را جوان و شاداب نگه می‌دارد.

مکمل زیبایی حرفه‌ای و انحصاری فوراور، با پشتوانهء دو تحقیق پزشکیِ انجام‌شده، در به تأخیرانداختن و تحت کنترل گرفتن فرآیند سال‌خوردگی پوست (aging) به شما کمک می‌کند.

از آن‌جایی که تولید کلاژن در بدن در سن 25 تا 30 سالگی متوقف می‌شود، می‌بایست کلاژن به طریقی به پوست برسد. از این رو شرکت فوراور با تولید این محصول که سرشار از کلاژن است کمک می‌کند تا کلاژن مورد نیاز به پوست رسیده و پوست شما چروک نشود. با کمک این مکمل شما دیگر نیازی به بوتاکس نداشته و می‌توانید بدون عمل جراحی چروک‌های خود را از بین ببرید. از آن‌جایی که تأثیر بوتاکس پس از مدتی از بین رفته و نیاز به تمدید دارد از این رو چندان پیشنهاد نمی‌شود. شما از طریق این مکمل می‌توانید جوان بمانید.

قرص‌های فیرمینگ کمپلکس، بدون روکش بوده و شامل French melon (نوعی خربزه) غلیظ‌شدهء خاص این کمپانی و فیتوسرامید (یکی از مولکول‌های مورد نیاز برای حفظ سختی غشای سلول‌ها) و کلاژن دریایی، به منظور حفظ رطوبت پوست، کاهش چروک‌های عمیق، افزایش انعطاف و شادابی پوست می‌باشد.

به علاوه این مکمل شامل ویتامین C در جهت ارتقای سلامت عمومی و داشتن پوستی با ظاهر سالم و شاداب است. این مکمل، پوست شما را از درون بازسازی می‌کند و همین موضوع نکتهء مهمی است چراکه از بازگشت چروک و از افتادگی پوست در نواحی دیگر بدن بر اثر چاقی و لاغری نیز جلوگیری می‌کند.

پیشنهاد شرکت فوراور به شما این است که در کنار این مکمل فوق‌العاده از سرم فیرمینگ نیز به طور هم‌زمان استفاده نمایید. این سرم درواقع کمک می‌کند تا پوست شما از ناحیهء بیرونی نیز بازسازی شود و تأثیر شگفت‌آوری داشته باشد. نکته‌ مهم در مورد این مکمل این است که فری‌گلوتن می‌باشد یعنی فاقد مادهء پروتئینی آلژری‌زا و خطرآفرین گلوتن که در برخی مواد غذایی موجود است می‌باشد.

خواص و ویژگی‌های مکمل اینفینیت کمپلکس فوراور

  • جلوگیری از تخریب بیش‌تر کلاژن‌های سطح پوست
  • حاوی آلوئه‌ورای خالص، ویتامین C، عصارهء ملون فرانسوی، فیتوسرامید، کلاژن دریایی مارین و آنتی‌اکسیدان بالا
  • در کنار سرم اینفینیت فوراور بهترین انتخاب به جای تزریق بوتاکس و موارد خطرناک
  • جوان‌سازی و تحریک عملکرد الاستین و کلاژن‌سازی سطح پوست کل بدن
  • مکمل فوق‌العاده در پکیج اینفینیت فوراور

محتوی:

60 عدد قرص

روش مصرف:

روزانه دو عدد قرص، به منظور بهترین نتیجه صبح‌ها مصرف شود.

محصولات بازدید شده