مکمل غذایی امگا۳-امگا۹ ®Forever Arctic Sea مشاهده سایز بزرگ

فوراور آرکتیک سی (سوپر امگا3) FOREVER ARCTIC SEA

376L

نو

يک مکمل غذايی مهم و با کيفيت بالا حاوی اسیدهای چرب Omega-3 و Omega-9.

حاصل روغن طبيعی ماهی و روغن زيتون.

حاوی روغن ماهی های قزل آلا، کولی، خال مخالی و ساردين.

ترکيبات ديگر: ويتامين E طبيعی (D-Alpha Tocopherol)، ژلاتين، گليسيرين.

بدون جيوه.

جزئیات بیشتر

درهم138.63

علاقه‌مندی

یک مکمل غذایی مهم و با کیفیت بالا حاوی اسیدهای چرب Omega-3 و Omega-9.

ساختمان غشای سلولی در بدن عمدتاً از اسیدهای چرب تشکیل یافته‌اند. غشای سلولی اجازه می‌دهد تا میزان ضروری از مواد مغذی به درون سلول‌ها وارد شده و مواد زائد به سرعت از داخل سلول‌ها خارج گردند. برای آن‌که سلول‌ها قادر باشند این وظیفه تبادل مواد مغذی و زائد را به نحو احسن به انجام رسانند بایستی غشای سلولی سیالیت، پایداری و یکپارچگی خود را حفظ کند. سلول‌هایی که فاقد غشای سلولی سالم می‌باشند توانایی نگهداری آب و مواد مغذی را از دست داده و هم‌چنین قابلیت برقراری ارتباط با سایر سلول‌ها را نیز از دست می‌دهند.

از آن‌جایی که غشای سلولی از چربی تشکیل یافته است، سیالیت و انعطاف‌پذیری آن‌ها به نوع چربی مصرفی ما بستگی دارد. مصرف روغن‌های اشباع‌شده (هیدروژنه) غشای سلولی را سفت و سخت می‌کند و در مقابل مصرف روغن‌های غیر اشباع سلامتی آن‌ها را تضمین می‌کند. امگا۳ نقش حیاتی در ساختار غشای سلولی دارد.

حاصل از روغن طبیعی ماهی و روغن زیتون.

حاوی روغن ماهی‌های قزل‌آلا، کولی، خال مخالی و ساردین.

موارد مصرف:
  • فواید مصرف امگا۳ و امگا۹: کاهش کلسترول و تری‌گلیسریدهای خون، کاهش فشار خون، مانع انسداد عروق و رسوب چربی در شریان‌ها و پیش‌گیری از بیماری‌های قلبی - عروقی، کاهش وزن، درمان و کاهش دردهای مفاصل - آرتریت روماتوئید و آرتروز.، درمان پوکی استخوان (امگا۳ جذب کلسیم را افزایش داده و رسوب کلسیم را دراستخوان‌ها تسهیل می‌کند) درمان افسردگی (افرادی که امگا۳ به اندازه کافی دریافت نمی‌کنند بیش‌تر مستعد افسردگی می‌باشند) التیایم سوختگی‌ها، با کاهش التهاب و تسریع التیام زخم‌ها. کاهش التهاب در سرتاسر بدن، جلوگیری از تصلب شرایین، شل‌شدن و گشادشدن عروق خونی، حفظ انعطاف‌پذیری دیواره عروق و پیش‌گیری از تشکیل پلاک در دیواره عروق، جلوگیری از رشد سلول‌های سرطانی، افزایش سطح هورمون رشد، افزایش رشد عضلات، کاهش لخته‌شدن خون، خاصیت ضد انعقادی، کاهش ویسکوزیته (گرانروی) خون، افزایش تمرکز و قوه ادراک. مؤثر در تکامل مغز و رشد سلول‌های عصبی و حفظ سلامتی چشم‌ها (مصرف آن به زنان باردار و شیرده توصیه می‌گردد)، درمان خشکی چشم.
  • کاهش بروز سرطان‌های پستان، تخمدان، پروستات، معده و روده بزرگ. کنترل و تعدیل اختلالات خودایمنی، پیش‌گیری و یا درمان: آلزایمر، آسم، اختلال کم‌توجهی، بیش‌فعالی، اختلال دوقطبی، اختلالات تغذیه‌ای، اگزما، میگرن، پسوریازیس، آکنه، مانع رشد تومورهای سرطانی، بهبود توان ذهنی و حافظه، جلوگیری از پیری زودرس، کاهش و پیش‌گیری از آریتمی، تثبیت انسولین و قند خون، پوست را لطیف و نرم می‌کند. امگا۹ روند بیماری ام‌اس و تعداد حملات آن را کاهش می‌دهد.

ترکیبات دیگر: ویتامین E طبیعی (D-Alpha Tocopherol)، ژلاتین، گلیسیرین.

بدون جیوه.

محتوی:

۱۲۰ کپسول ژلاتینی.

روش مصرف:

روزانه ۱ تا ۳ بار هر بار ۱ عدد به همراه غذا به صورت مکمل غذایی مصرف شود.

محصولات بازدید شده