• درهم68.01
  درهم68.01

  ساينده طبيعی سلول‌های مرده سطح پوست. ترکيبات اصلی: ژل آلوئه‌ورا و روغن جوجوبا. جهت تميزنمودن پوست و بازکردن منافذ پوستی. جهت حفظ طراوت و شادابی پوست، با خاصيت مرطوب‌کنندگی. ملايم جهت استفاده روزانه بر روی پوست صورت و بدن.

 • درهم91.74
  درهم91.74

  محصولی منحصر به فرد حاوی آلبومین و نشاسته ذرت، خاک چینی، بابونه. ماده اصلی ماسک‌های صورت خاک چینی می‌باشد که ماده اصلی ماسک فوق می‌باشد. جهت رسیدن به نتیجه بهتر یک قاشق از پودر ماسک را با یک قاشق آلوئه اکتیویتر (کد 343) که خود حاوی ژل آلوئه و آلانتوئین می‌باشد و یک قاشق عسل مخلوط کرده و به صورت ماسک استفاده کنید. آلانتونین و بابونه کمک به بهبود وضعیت و...

 • درهم142.97
  درهم142.97

  يک محصول مهم جهت مراقبت، ترميم و نوسازی پوست. ترکيبات: ژل آلوئه‌ورا، کولاژن‌های حل‌پذير و آلفاهيدروکسی‌اسيد AHA. جهت جداسازی لايه خارجی و فرسوده پوست با افزايش فرآيند پوسته‌ريزی طبيعی پوست و نمايان‌ساختن لايه‌های جوان و تازه زيرين همراه با ويتامين‌های A و E. نوسازی پوست طی دوره ۲۸ – ۲۱ روزه (زمان تکميل فرآيند نوسازی پوست).

 • درهم142.97
  درهم142.97

  ترکيب عالی از آنتی‌اکسيدان‌های طبيعی. حفظ انعطاف‌پذيری (Elasticity) پوست و تأمين رطوبت از دست‌رفته آن. برقراری موازنه آب و چربی پوست Hydrophil / lipophil balance در پوست‌های خشک. قابل استفاده برای تقويت پوست‌های بسيار حساس. برقراری ظاهر سالم و جوان پوست. جهت مبارزه با آسيب ناشی از راديکال‌های آزاد. با عناصر سازنده طبيعی شامل: عصاره آلوئه‌ورا،...

 • درهم85.95
  درهم85.95

  متشکل از ژل آلوئه‌ورا، بره‌موم زنبور عسل، آلانتوئین و عصاره یازده گیاه باارزش. دارای pH سازگار با پوست، با استفاده آسان حتی برای پوست‌های حساس جهت تسکين و بهبود طبيعی زخم‌های جزیی، سایيدگی، سوختگی  آفتاب‌سوختگی، خراش و سوزش پوست و ديگر التهابات بدن، مؤثر در بيماری پوستی زونا و ويتيليگو (لکه‌های سفيد پوستی). قابل استفاده به عنوان اسپری مو جهت مقابله با...

 • درهم64.54
  درهم64.54

  حاوی ژل ۱۰۰% طبيعی آلوئه‌ورا. نرم‌کننده، مرطوب‌کننده و التيام‌بخش سريع. جهت تغذيه و تقويت پوست. شامل مواد مؤثر مرطوب‌کننده با جذب سريع. قابل استفاده جهت تقويت و جلوگيری از ريزش مو.

 • درهم85.95
  درهم85.95

  محتوی بهترين گياهان برای مراقبت طبيعی از پوست (بابونه و سنفيتون). همراه با ويتامين‌های A و E. محتوی مواد نرم‌کننده و مرطوب‌کننده.

 • درهم64.54
  درهم64.54

  يک مرطوب‌کننده ايده‌ال حاوی ژل آلوئه‌ورا، روغن دانه زردآلو و روغن جوجوبا. جهت حفاظت از پوست در مقابل خشک‌شدن (از دست‌دادن رطوبت) و چروک‌شدن. محتوی کولاژن و الاستين جهت نرم‌کردن و انعطاف‌پذيری پوست و متعادل نگهداشتن pH طبيعی پوست. با خاصيت التيام‌بخشی و آرامش‌دهنده پوست. قابل استفاده بر روی پوست صورت، دست و بدن و هم‌چنين لوسيون پايه برای آرايش.

 • درهم64.54
  درهم64.54

  موارد استفاده: تسکين دردهای استخوان و مفاصل در بيماری‌های روماتيسم، ديسک کمر و گردن، پوکی استخوان، آرتروز، گرفتگی و کوفتگی عضلانی، بيماری سينوزيت و ميگرن. توصيه می‌شود در بيماری‌های مفصلی برای گرفتن حداکثر نتيجه، همراه با ژل گوگرد آلوئه (کد محصول: ۲۰۵) استفاده شود.

 • درهم105.05
  درهم105.05

  جهت تسکين التهابات بدن و آرامش‌بخش. موارد مصرف: سلامتی استخوان‌ها و مفاصل، درمان بيماری‌های مفصلی و استخوانی از قبيل آرتروز، روماتيسم، ديسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئو آرتريت و ديگر بيماري‌های مرتبط. اين محصول هم‌چنين برای سلامتی پوست مفيد بوده و جوش‌ها را خشک می‌کند. توصيه می‌شود برای گرفتن حداکثر نتيجه، همراه با لوسيون گرمازای آلوئه (کد محصول: ۰۶۴...

 • درهم81.32
  درهم81.32

  ضد آفتاب فوراور با بهره‌گیری از فناوری نانو، مقاومت بیش از 80 دقیقه در برابر آب، ویتامین E، روی و آلوئه‌ورای خالص، باعث محافظت کامل شما در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی می‌گردد.

 • درهم15.34
  درهم15.34

  مرطوب‌کننده، نرم‌کننده و براق‌کننده پوست لب‌ها. حاوی ژل آلوئه‌ورا، روغن جوجوبا و موم زنبور عسل. مناسب برای مراقبت از لب‌های خشک و شکننده. قابل استفاده برای درمان تب‌خال، زگيل، بهبود محل نيش حشرات و محل زخم‌ها و سوختگی‌ها روی پوست.