کرم آلوئه ورا و بره مومAloe Propolis Creme مشاهده سایز بزرگ

کرم آلوئه‌ورا و بره‌موم Aloe Propolis Creme

051

نو

محتوی بهترين گياهان برای مراقبت طبيعی از پوست (بابونه و سنفيتون).

همراه با ويتامين‌های A و E.

محتوی مواد نرم‌کننده و مرطوب‌کننده.

جزئیات بیشتر

درهم85.95

علاقه‌مندی

چه کسی غیر از کمپانی «فوراورلیوینگ» می‌توانست محصول مرطوب‌کننده‌ای چنین منحصر به فرد تولید کند؟ این کمپانی که پیشگام استفاده از آلوئه‌ورا در سطح جهان است، محصولات آلوئه‌ورا و کندوی عسل را با هم ترکیب کرده است تا به کرمی دست یابد که یکی از محبوب‌ترین محصولات مراقبت‌های پوستی است.


کرم آلوئه پروپولیس به عنوان یک کرم نرم‌کننده و مرطوب‌کننده، ترکیبی عالی از ژل غنی‌شده آلوئه‌ورا با پروپولیس زنبور عسل است که با عناصر دیگری که همگی برای سلامت و بهداشت پوست بسیار مفید هستند، در هم آمیخته شده‌اند. بابونه که یکی از معروف‌ترین گیاهان برای سلامت پوست است نیز به این ترکیب اضافه شده است. چیزی که این فرمول را تکمیل می‌کند، ویتامین‌های آ و ای است که هر دو دارای خواص طبیعی نرم‌کنندگی برای پوست هستند. اگر خواهان سلامت بافت پوست خود هستید، حتماً کرم آلوئه پروپولیس را امتحان کنید. این کرم را برای تسکین و مرطوب‌کردن پوست‌های زبر و خشک استفاده نمایید.


Propolis یا بره‌موم زنبور عسل ماده‌ای مرکب از صمغ انواع درختان و گیاهان مختلف است که زنبورهای کارگر آن را در سبد گرده‌های خود جمع‌آوری کرده و با ایجاد تغییراتی در آن، از آن به عنوان ماده‌ای درزگیر، صیقل‌دهنده و ضد عفونی‌کننده داخل کندوها استفاده می‌نمایند. بره‌موم اثرات درمانی و ضد باکتریایی دارد و به عنوان یک آنتی‌بیوتیک طبیعی در برخی موارد از آنتی‌بیوتیک‌های صناعی هم مؤثرتر بوده است.

موارد مصرف:

درمان جوش و آکنه، درمان جای سوختگی‌ها و زخم‌های باز، رفع اگزما و آلرژی‌های پوستی، ضایعات پوستی ناشی از گزش حشرات، بیماری صدف، زگیل، قارچ، لکه‌های سفید پوستی (ویتیلیگو)، زونا.

محتوی:

۱۱۳ گرم.

محصولات بازدید شده