فوراور لیوینگ آمریکا


این کمپانی از سال 1978 میلادی، محصولاتی با بهترین کیفیت را به تولید رسانیده که نیازهای سلامتی و زیبایی جمعیت همواره در حال رشد ما را بر طرف ساخته است. کیفیت و تنوع محصولات ما در طول سال ها به خوبی ثابت شده است. شما می توانید از کیفیت ماندگار محصولات و تحویل آن ها به مشتری ها در زمانی کوتاه آسوده خاطر باشید. فوراور لیوینگ بیش از 38 سال درکشف، تولید و توزیع محصولات سلامتی و زیبایی برپایه ی آلوئه ورا و فرآورده های زنبورعسل و دیگر گیاهان طبیعی پیشگام بوده و شهرتی جهانی دارد.

محصولات فرواورلیوینگ آمریکا


از آنجایی که زیبایی طبیعی از پوستی سالم و تمیز آغاز می شود و سلامت و پاکیزگی ریشه در طبیعت دارد، کمپانی فوراور لیوینگ محصولاتی صد در صد طبیعی را در زمینه ی سلامتی، مکمل های غذایی، کنترل وزن، مراقبت های پوستی و شخصی، آرایشی و بهداشتی برای شما فراهم می نماید و این محصولات به کیفیت زندگی شما و اطرافیانتان کمک شایانی می نمایند. تنوع محصولات Forever Living Products تمامی نیازهای افراد را با هر شرایطی تامین می نماید. همچنین این محصولات به دلیل ماندگاری و شیوه ی خاص تولید، کاملا منحصر به فرد بوده و شما آن ها را با این سطح کیفی و قیمت در هیچ کجای دنیا نمی توانید بیابید.


کمپانی فوراور صاحب بیش از 50 میلیون گیاه آلوئه ورا در جنوب تگزاس و جمهوری دومینیکن است و بزرگترین مزرعه ی آلوئه ورای دنیا با مساحتی بیش از 6500 جریب در جمهوری دومینیکن در مالکیت این کمپانی می باشد. آلوئه ورا یا گیاه هزار درمان، گیاهی بسیار مفید با قدمتی بیش از چهار هزار سال حاوی 200 ترکیب مختلف، 20 نوع ماده معدنی، 12 نوع ویتامین و 18 نوع آمینواسید است و این مزایا باعث شده که این گیاه تاثیری شگفت انگیز داشته باشد. آمینواسیدها، واحدهای سازنده ی اصلی بدن انسان هستند؛ 8 نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی شوند و این 8 نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارند. در واقع آلوئه ورا تنها منبع گیاهی ویتامین ب 12 است. خواص مفید آلوئه ورا برای پوست، این ماده را به یکی از اجزای اصلی محصولات مربوط به پوست، مو، آرایشی و زیبایی کمپانی فوراور تبدیل نموده است. بیش از 400 گونه گیاه آلوئه ورا وجود دارد اما فقط یک گونه ی آن است که دارای قدرت آرامبخشی و درمانی می باشد، که نام آن آلوئه باربادنسیس میلر است. فوراور تنها از ژل داخلی گونه ی آلوئه باربادنسیس میلر (بهترین گونه ی آلوئه ورا) در تولید محصولات خود استفاده می کند. تمام مراحل کاشت ، داشت و برداشت فوراور به صورت دستی و طبیعی صورت می پذیرد. این موضوع کمک می کند تا خواص طبیعی ژل آلوئه ورا حفظ گردد. همچنین برای تولید کودی 100% طبیعی جهت پرورش آلوئه ورا، از شیوه سنتیِ بز و گوسفند استفاده می کند که نه ضرری برای محصولات داشته باشد و نه به محیط زیست آسیبی برساند. لازم به ذکر است که بیش از 90 درصد بازار آلوئه ورای دنیا در اختیار این کمپانی است.


این کمپانی دارای بزرگترین مکان های پرورش کندوهای زنبور عسل است و کندوهای مورد استفاده در محلی ایده آل و محیطی دست نخورده و بکر قرار گرفته اند که عاری از هرگونه آلودگی مثل سموم آفتکش و دیگر آلاینده ها است.


هم چنین فوراور برای جمع آوری و نگهداری مواد اولیه در شرایط طبیعی از تجهیزاتی ویژه استفاده می نماید تا بتواند مرغوب ترین محصولات زنبور عسل را به دست شما برساند. این موضوع باعث شده که 60 درصد از بازار محصولات زنبور عسل دنیا در اختیار این کمپانی قرار گیرد . تمام مراحل تهیه ی محصولات از کاشت، داشت و برداشت آلوئه ورا، پرورش و نگهداری کندوهای زنبورعسل و تولید و فرآوری مکمل های غذایی تا تثبیت و ماندگاری آنها در کارخانه های آلوئه ورای امریکا و فوراور نوتروسوتیکالز صورت می پذیرد. همچنین بسته بندی، حمل و نقل و توزیع محصولات در مالکیت کمپانی است.


مالکیت و مدیریت یکپارچه و داشتن دفاتر نمایندگی در بیش از 160 کشور جهان، فوراور را به بزرگترین کمپانی خصوصی در ایالت آریزونای امریکا و یک شرکت چند میلیارد دلاری در دنیا تبدیل نموده است تا جایی که فروش آن در سال2003 از مرز 2 میلیارد دلار گذشت و در سال 2012 فروشی نزدیک به 3 میلیارد دلار در سراسر جهان داشت.


امروزه گرچه داروهای بسیار مؤثری در درمان بیماری ها موجود است اما مصرف طولانی مدت آنها عوارض جانبی فراوانی به همراه دارد به طوری که بتدریج بسیاری از مصرف کنندگان و پزشکان و محققان به راه کارهای درمانی پیشینیان و تجریبات آنها علاقمند شده و به روشهای سنتی و درمان های طبیعی توجه بیشتری نموده اند در نتیجه به تازگی شاهد این هستیم که مجلات سراسر جهان در صفحات بهداشتی خود هر هفته یکی از خواص آلوئه ورا را مطرح کرده و مورد بحث کارشناسی قرار می دهند. نگهداری آلوئه ورا بعد از باز کردن برگ تنها بوسیله فرایند تثبیت امکان پذیر است. به عنوان مثال یک تکه سیب در هوای آزاد به سرعت تغییر رنگ می دهد. این فرایند در مورد آلوئه ورا نیز صورت می گیرد. در حالت طبیعی ژل آلوئه ورای موجود در برگ ها توسط پوشش گوشتی برگها به خوبی محافظت و رطوبت آن حفظ می شود و از اثرات جوی مصون می ماند اما به محض قطع شدن برگ ها و خارج کردن ژل، فرآیند اکسیداسیون آغاز می شود و در صورت عدم کنترل آن، این ژل بسیاری از خواص خود را از دست می دهد. بدون عمل تثبیت یا فرآوری این کمپانی، آلوئه ورا حتی در شرایط نگهداری در یخچال هم فرایند تخریب را طی می کند. شرکت Forever Living Products مفتخر به ابداع روش انحصاری برای حفظ این ژل حیاتی است.


در سال 1987 کمپانی فوراور پیشگام راهی برای شناساندن خواص آلوئه در جهان گردید و بدین ترتیب صنعت جدیدی متولد شد. اما به تدریج برخی تولیدکنندگان سودجو برای کاهش هزینه ها و افزایش منافع، محصولات خود را با مواد بی مصرفی مثل Maltodex مخلوط کردند. به علاوه با ظهور روش های فرآوری جدیدی مثل Drying-Spray و Freezing Drying مقایسه محصولات از لحاظ خواص مشکل شد. این صنعت برای حفظ کیفیت و کمک به مشتری برای انتخابی آگاهانه، مجبور است استانداردهای علمی را رعایت و از آن حمایت کند و برای برآوردن این هدف انجمن جهانی علم آلوئه در سال 1981 با هدف نظارت بر صنعت آلوئه ورا و جلوگیری از رقابت های ناسالم و غیرضروری تشکیل شد. این انجمن تشکل حقیقی بوده و از راه حق عضویت تولید کنندگان آلوئه اداره می شود. در سال 1982، 25 شرکت عضو این انجمن بودند. یک آزمایشگاه مستقل جهت آزمایش و بررسی محصولات آلوئه ورا از لحاظ خلوص و قدرت اثر انتخاب شد، صلاحیت شرکت هایی که دارای استانداردهای بالا بودند مورد قبول واقع شد و مهر تأیید انجمن را دریافت نمودند. Forever Living Products با اطمینان کامل از کیفیت محصولاتشان درخواست انجام آزمون های کیفی بر روی ژل خام آلوئه ورا و نکتار را نمودند. در اوایل 1986 این انجمن اعلام کرد که محصول ژل آلوئه و نکتار Forever Living Products اولین دریافت کننده بالاترین استاندارد انجمن جهانی آلوئه ورا بوده و شایسته دریافت مهر تأیید انجمن بر محصولات خود است. برخلاف ادعای برخی کمپانی های تازه تأسیس که اظهار میدارند آنها اولین کمپانی دریافت کننده تأییدیه در اروپا هستند حقیقت غیرقابل انکار آن است که شرکت ما مهر تأیید را در سال 1986 دریافت کرده و طی سال 1988 فرآورده هایش در اروپا عرضه شده است. Forever Living Products یک شرکت جهانی بوده و شعب فراوانی دارد لذا تأییدیه ها و جوایز متعدد به آن اعطا شده است مثلاً اگر شما برچسب فرآورده ها را مطالعه کنید حتماً متوجه حرف کوچک K بر روی بسته بندی های ژل آلوئه ورای این شرکت شده اید. این علامت تنها به محصولاتی با کیفیت عالی و خلوص بالا داده می شود. انجمن اسلامی کالیفرنیا دیگر انجمن رسمی است که پس از آزمایش بر روی تعدادی از فرآورده ها، آنها را از حیث کیفیت مورد تأیید قرار داده است. استانداردهای مورد قبول این انجمن بسیار بالا بوده و تأییدیه آن نشان دهنده ی دقت Forever Living Products در رعایت بهداشت در کلیه مراحل ساخت و بسته بندی است.Forever Living Productsمفتخر است که هیچ یک از مواد اولیه، ترکیبات و محصولاتش را برروی حیوانات آزمایش نمی کند و کلیه استانداردهای PETA مورد قبول ما است.