کرمAloe MSM Gel مشاهده سایز بزرگ

ژل آلوئه ام‌اس‌ام Aloe MSM Gel

205

نو

جهت تسکين التهابات بدن و آرامش‌بخش.

موارد مصرف: سلامتی استخوان‌ها و مفاصل، درمان بيماری‌های مفصلی و استخوانی از قبيل آرتروز، روماتيسم، ديسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئو آرتريت و ديگر بيماري‌های مرتبط. اين محصول هم‌چنين برای سلامتی پوست مفيد بوده و جوش‌ها را خشک می‌کند.

توصيه می‌شود برای گرفتن حداکثر نتيجه، همراه با لوسيون گرمازای آلوئه (کد محصول: ۰۶۴ ) استفاده شود.

جزئیات بیشتر

درهم100.05

علاقه‌مندی

هر وقت به دنبال تسکین و آرامش مفاصل بودید، به سراغ ژل آلوئه ام‌اس‌ام بروید. ام‌اس‌ام مخفف متیل سولفات متان است، که خود، یک سولفور ارگانیک بوده و در تمام ارگانیسم‌های زنده یافت می‌شود. سولفور درواقع، سومین ماده‌ای است که به وفور در بدن وجود دارد.

ماده اصلی دیگری که در ژل ام‌اس‌ام آلوئه وجود دارد، آلوئه‌ورای خالص و غنی‌شده است. ژل آلوئه ام‌اس‌ام، این دو ماده قدرتمند را با عصاره‌های گیاهی و سایر مواد دستچین‌شده و عالی برای آرامش‌بخشیدن به شما در هم آمیخته است. ژل آلوئه ام‌اس‌ام را همین امروز امتحان کنید.

موارد مصرف:

سلامتی استخوان‌ها و مفاصل، کمک به درمان بیماری‌های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز، روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئو آرتریت و دیگر بیماری‌های مرتبط. این محصول همچنین برای سلامتی پوست مفید بوده و جوش‌ها را خشک می‌کند.

توصیه می‌شود برای گرفتن حداکثر نتیجه، همراه با لوسيون گرمازای آلوئه (کد محصول: ۰۶۴ ) استفاده شود.

محتوی:

۱۱۸ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

این محصول را آزادانه، به هر میزان که می‌خواهید، و برای هر قسمتی از بدن که نیاز دارید، استفاده کرده و با آن، بدن خود را ماساژ دهید. اگر این ژل وارد چشم‌تان شد، چشم را چندین بار با آب بشویید. استفاده از این محصول را می‌توانید چندین بار روزانه و به دفعات دلخواه تکرار کنید.

محصولات بازدید شده