کرم ضد گرفتگی عضلاتAloe Heat Lotion مشاهده سایز بزرگ

لوسیون گرمایی آلوئه Aloe Heat Lotion

064

نو

موارد استفاده: تسکين دردهای استخوان و مفاصل در بيماری‌های روماتيسم، ديسک کمر و گردن، پوکی استخوان، آرتروز، گرفتگی و کوفتگی عضلانی، بيماری سينوزيت و ميگرن.


توصيه می‌شود در بيماری‌های مفصلی برای گرفتن حداکثر نتيجه، همراه با ژل گوگرد آلوئه (کد محصول: ۲۰۵) استفاده شود.

جزئیات بیشتر

درهم64.54

علاقه‌مندی

همه ما با خستگی و درد عضلانی که پس از پشت سرگذاشتن یک روز سخت و خسته‌کننده به سراغ انسان می‌آید، آشناییم. اما حالا فقط کافی است یک تیوب لوسیون گرمایی آلوئه داشته باشید تا تمام خستگی‌ها و کوفتگی‌های بدن‌تان را رفع کنید.


این لوسیون نرم‌کننده غنی، حاوی عناصر گرمابخشی است که برای ماساژدادن عضلات خسته و پوست خشک‌تان بسیار ایده‌آل‌اند. لوسیون گرمایی آلوئه، متعادل‌کننده pH پوست است و به منظور استفاده جهت ماساژ بدن و آرام‌بخشی به پوست طراحی و تولید شده است. قدرت این لوسیون در نفوذدادن آلوئه‌ورا به لایه‌های زیرین پوست سبب خواهد شد تا عضلات‌تان بعد از ورزش و کارهای سخت روزانه به آرامش برسد.


مناسب برای استفاده پس از ورزش و کار بدنی شدید.


توصیه می‌شود در بیماری‌های مفصلی برای گرفتن حداکثر نتیجه، همراه با ژل گوگرد آلوئه (کد محصول: ۲۰۵) استفاده شود.

موارد مصرف:

تسکین دردهای استخوان و مفاصل در بیماری‌های روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، آرتروز، گرفتگی و کوفتگی عضلانی، بیماری سینوزیت و میگرن.

محتوی:

۱۱۸ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

این لوسیون را به میزان دلخواه بر روی نواحی مورد نظر پوست‌تان بمالید. از تماس لوسیون با چشم پرهیز کنید. اگر لوسیون با چشم‌تان تماس پیدا کرد، چشم خود را چندبار با آب شست‌وشو دهید.

محصولات بازدید شده