ضدعفونی کننده دست Forever Hand Sanitizer مشاهده سایز بزرگ

ضد عفونی‌کننده دست Forever Hand Sanitizer

318

نو

ژل آنتی‌باکتریال دست با ترکیبات آلوئه‌ورا و عسل به عنوان یک مرطوب و خوش‌بوکننده دست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایز کوچک آن باعث می‌شود که برای جابه‌جایی آن هیچ مشکلی نداشته باشید.

99.99% ميكروب‌ها را از بين مي‌برد.

دارای رايحه خوش ليمو و سنبل است.

جزئیات بیشتر

درهم18.81

علاقه‌مندی

اگر دغدغه سلامتی و بهداشت خود و خانواده‌تان را دارید، حتماً می‌دانید که برخی از بزرگ‌ترین دشمنان بهداشت شما، دشمن‌هایی نامرئی هستند که هرگز قادر به دیدن‌شان نیستید. اگر خانواده‌ای فعال هستید، حتماً با چیزهای زیادی در تماس هستید و حتماً میکروب در اکثر این چیزها وجود دارد.


«ضد عفونی‌کننده دست فوراور» طوری تهیه و تولید شده است که قادر است %99.99 میکروب‌ها را نابود کند. آلوئه‌ورای غنی‌شده و نرم‌کننده در ترکیب با عسل می‌تواند دستان شما را نرم، مرطوب و پاکیزه کند و نیازی به گفتن نیست که بوی خوش لیمو و سنبل، آن را برای همه مطلوب و دلنشین ساخته است. به علاوه، سایز بسته‌بندی این محصول (۵۹ میلی‌لیتر) نیز به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان آن را همیشه و هر جایی با خود به همراه داشت.


اجازه دهید صریح باشیم: اگر شما خانواده‌ای فعال و پویا دارید، کار زیادی برای مبارزه با میکروب‌ها از دست‌تان بر نخواهد آمد. اما می‌توانید با این محصول، خیلی سریع از شر میکروب‌ها خلاص شوید. همین بطری کوچکِ «ضد عفونی‌کننده دست فوراور» می‌تواند خیال‌تان را بابت میکروب‌ها آسوده سازد.


99.99% میکروب‌ها را از بین می‌برد.

دارای رایحه خوش لیمو و سنبل است.

محتوی:

۵۹ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

دستان خود را به آرامی با این محصول خیس کنید. سپس دستان خود را سریع به هم بمالید تا خشک شود. کودکان کم‌تر از ۶ ساله باید این محصول را تحت نظر بزرگ‌ترها استفاده کنند.

هشدار:

این محصول فقط جهت استعمال خارجی است. قابل اشتعال است. از آتش دور نگه دارید. هنگام استفاده از این محصول، آن را به چشم خود نزدیک نکنید. از تماس محصول با زخم‌ها و بریدگی‌های پوست اجتناب کنید. اگر این محصول با زخم یا قسمت‌های بریده پوست‌تان برخورد کرد، آن قسمت پوست را با آب بشویید. در صورت حساسیت یا بروز سوزش یا التهابات پوستی، مصرف آن را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. اگر محصول خورده شد و وارد معده گردید، بلافاصله به مرکز پزشکی یا مرکز کنترل مسمومیت مراجعه کنید.

محصولات بازدید شده