کرم اسید میوه بازسازی سلول R3 Factor مشاهده سایز بزرگ

آر3 فکتور (بازسازی سلول) R3 Factor

069

نو

يک محصول مهم جهت مراقبت، ترميم و نوسازی پوست.

ترکيبات: ژل آلوئه‌ورا، کولاژن‌های حل‌پذير و آلفاهيدروکسی‌اسيد AHA.

جهت جداسازی لايه خارجی و فرسوده پوست با افزايش فرآيند پوسته‌ريزی طبيعی پوست و نمايان‌ساختن لايه‌های جوان و تازه زيرين

همراه با ويتامين‌های A و E.

نوسازی پوست طی دوره ۲۸ – ۲۱ روزه (زمان تکميل فرآيند نوسازی پوست).

جزئیات بیشتر

درهم142.97

علاقه‌مندی

با کرم آر۳ فاکتور، که کرمی برای محافظت از پوست است، اجازه دهید پوست‌تان رطوبت طبیعی خود را حفظ کند، انعطاف‌پذیری‌اش احیا شده و ظاهر خود را حفظ نماید. این کرم، ترکیبی فوق‌العاده از ژل غنی‌شده آلوئه‌ورا، کلاژن محلول و اسیدهای آلفاهیدورکسی است که با ویتامین‌های آ و ای، تقویت شده است زیرا هر یک از این ویتامین‌ها برای داشتن پوستی سالم، ضروری هستند.


ویتامین ای، یک آنتی‌اکسیدان قدرتمند است و ویتامین آ به حفظ سلامت پوست کمک می‌کند و برای نرم نگه‌داشتن پوست، بسیار مفید است.


اسیدهای آلفاهیدروکسی، از گیاهان طبیعی گرفته می‌شوند و به همین دلیل است که به آنها «اسید میوه» نیز می‌گویند. درمجموع، این اسیدهای میوه عناصری هستند که سلول‌های مرده سطح پوست را دفع می‌کنند. برای این کار، اسیدهای میوه، مواد چسب‌مانندی که مانع دفع سلول‌های مرده پوست می‌شوند را از بین می‌برند. این سلول‌های مرده، درواقع مانعی در برابر اثرگذاری کرم‌های مرطوب‌کننده به حساب می‌آیند، بنابراین، از بین‌بردن این سلول‌های مرده، به معنای آن است که سلول‌های تازه و شاداب دست‌اندرکار نوکردن پوست شما خواهند شد.


از آن‌جا که چرخه کامل نوشدن پوست، بین ۲۱ تا ۲۸ روز به طول می‌انجامد، باید به همین میزان از کرم آر۳ فاکتور استفاده نمود و صبر کرد تا معجزه این کرم آشکار گردد.


نزدیک به یک دهه است که محققان به این نتیجه رسیده‌اند کرم‌های اسید میوه، مهم‌ترین عامل اثرگذار در مراقبت‌های پوستی هستند. کرم آر۳ فاکتور با ترکیب اسیدهای میوه و آلوئه، بهترین محصول برای مبارزه با سفتی و چروکیدگی پوست و بهترین راه برای جوان نگاه‌داشتن ظاهر پوست است.

محتوی:

۵۶.۷ گرم.

روش مصرف:

قبل از مصرف کرم بر روی صورت، گردن و سایر نواحی مورد نیاز، آن نواحی را تمیز کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، این کرم را، هم صبح و هم شب مصرف نمایید. اگر مایل باشید، می‌توانید این محصول را همراه با لوسیون فیرمینگ فونداسیون یا با مواد آرایشی و یا با کرم ریکاوری شبانه استفاده کنید.

محصولات بازدید شده