پودر ماسک آلوئه ورا Aloe Fleur de Jouvence Mask Powder مشاهده سایز بزرگ

پودر ماسک Mask Powder

341

نو

محصولی منحصر به فرد حاوی آلبومین و نشاسته ذرت، خاک چینی، بابونه.

ماده اصلی ماسک‌های صورت خاک چینی می‌باشد که ماده اصلی ماسک فوق می‌باشد. جهت رسیدن به نتیجه بهتر یک قاشق از پودر ماسک را با یک قاشق آلوئه اکتیویتر (کد 343) که خود حاوی ژل آلوئه و آلانتوئین می‌باشد و یک قاشق عسل مخلوط کرده و به صورت ماسک استفاده کنید.

آلانتونین و بابونه کمک به بهبود وضعیت و جوان‌سازی پوست می‌کنند.

تأثیر سریع و ماندگار برای حفظ زیبایی و طراوت پوست، استحکام و افزایش قدرت ارتجاعی پوست.

پاک‌کننده و سفیدکننده پوست.

جزئیات بیشتر

درهم91.74

علاقه‌مندی

پودر ماسک، ترکیبی منحصر به فرد از مواد و عناصری غنی است که هر یک از آن‌ها به خاطر خواص ویژه و تأثیرشان بر وضعیت پوست و پاکیزگی منافذ پوستی انتخاب شده‌اند. این پودر به طور خاص به منظور ترکیب‌شدن با آلوئه اکتیویتور تهیه شده است تا پودری سبک خلق نماید که به راحتی می‌توانید آن را برای پوست صورت و گردن استفاده نمایید. نشاسته و سفیده تخم مرغ دارای خواص تقویتی هستند و کائولین نیز برای جذب بیش‌تر روغن و چربی به این محصول اضافه شده است. به علاوه، آلانسیون و بابونه نیز به نرم‌کنندگی و جوانی پوست کمک می‌کنند.


با اکتیویتور ترکیب می‌شود تا ماسک صورت مناسبی ارائه کند.

پوست را نرم، پاکیزه و تقویت می‌کند.

جهت تسکین پوست‌های حساس، حاوی بابونه است.

برای اثرگذاری هر چه بیش‌تر، می‌توانید این ترکیب را با ۱ تا ۲ قاشق عسل مخلوط کنید.

محتوی:

۲۹ گرم.

روش مصرف:

یک قاشق از پودر ماسک را به ظرف همزن اضافه کنید. یک قاشق آلوئه اکتیویتور نیز به ظرف اضافه کنید و آن را هم بزنید تا غلظتش به اندازه لوسیون شود. از برس مخصوص جهت مالیدن لایه‌ای نازک از این ترکیب استفاده کنید. ترکیب به دست‌آمده را از قسمت گردن به سمت بالا بکشید. بدن خود را ریلکس و راحت نگه دارید و به مدت ۳۰ دقیقه، سر خود را زیاد تکان ندهید.

برای نرم‌کردن ماسک، یک حوله مرطوب را روی صورت بکشید، سپس به آرامی باقیمانده ماسک را پاک کنید و صورت را با آب گرم شست‌وشو دهید. پس از شست‌وشو، می‌توانید از مرطوب‌کننده‌ها و تقویت‌کننده‌های مطلوب‌تان استفاده کنید.

توجه:

ممکن است مصرف این ترکیب، سبب انقباض عضله‌ها شود که این انقباض، طبیعی است و خیلی زود از بین می‌رود. هم‌چنین ممکن است گاهی مصرف این محصول سبب خارش‌های خفیف شود. اگر صورت‌تان شروع به خارش کرد، با نوک انگشت‌تان می‌توانید همان ناحیه را فقط فشاردهید تا خارشش برطرف شود و از مالیدن صورت یا پاک‌کردن آن خودداری کنید.

محصولات بازدید شده