اسپری آلوئه ورا و بره موم Aloe First مشاهده سایز بزرگ

آلوئه فرست Aloe First

040

نو

متشکل از ژل آلوئه‌ورا، بره‌موم زنبور عسل، آلانتوئین و عصاره یازده گیاه باارزش.

دارای pH سازگار با پوست، با استفاده آسان حتی برای پوست‌های حساس جهت تسکين و بهبود طبيعی زخم‌های جزیی، سایيدگی، سوختگی  آفتاب‌سوختگی، خراش و سوزش پوست و ديگر التهابات بدن، مؤثر در بيماری پوستی زونا و ويتيليگو (لکه‌های سفيد پوستی).

قابل استفاده به عنوان اسپری مو جهت مقابله با عوامل نامطلوب جوی و هم‌چنين استفاده قبل از فرزدن موها برای مقابله با خشکی ناشی از فر.

جزئیات بیشتر

درهم85.95

علاقه‌مندی

آلوئه فرست، مکملی عالی برای تمام جعبه‌های کمک‌های اولیه است. دارای فرمولی منحصر به فرد برای تسکین پوست و بهترین گزینه اولیه برای آرام‌کردن سوزش‌های خفیف پوستی است. آلوئه‌فرست که با پایه ژل غنی‌شده آلوئه‌ورا تهیه شده است، حاوی بره‌موم زنبور عسل، آلانتوین و یازده عصاره گیاهی منحصر به فرد است:


بره‌موم زنبور عسل، به طور طبیعی خواص تسکین‌بخشی پوست و پاک‌کنندگی ژل آلوئه‌ورا را افزایش می‌دهد و به همین دلیل به این فرمول اضافه شده است.

آلانتوین نیز عنصری بسیار سودمند برای پوست است که در بسیاری از گیاهان یافت می‌شود و در این ترکیب، به عنوان مکمل به آلوئه اضافه شده است.

یازده عصاره گیاهی که با دقت و وسواس انتخاب شده و به این فرمول قدرتمند افزوده شده‌اند نیز دارای خواص سودمند فراوانی هستند. ترکیب آلوئه با عناصر گیاهی فوق‌الذکر، یک اسپری تسکین‌دهنده و دارای pH متعادل ارائه کرده است که می‌توان به راحتی آن را حتی برای پوست‌های حساس نیز مورد استفاده قرار داد. آلوئه فرست به منظور تسکین‌دادن پوست پس از خراشیدگی‌ها، آسیب‌دیدگی‌ها، سوختگی‌ها و آفتاب‌زدگی‌ها تهیه شده است.


از دیگر موارد استفاده این اسپری می‌توان به کاربرد آن برای دفع عناصر آلوده موها اشاره کرد. حتی برخی از آرایشگاه‌ها این اسپری را به عنوان محلولی برای آماده‌سازی مو قبل از آرایش (فرکردن) استفاده می‌کنند زیرا این فرمول به رفع اثرات خشکی موها در حین فرکردن مو کمک می‌کند. آلوئه فرست به خصوص تسکین‌دهنده بعد از واکسینگ (برداشتن موی صورت) است.


ترکیبات: ژل آلوئه باربادنسیس (ژل غنی‌شده آلوئه‌ورا)، آب، آلانسیون، گلیسیرین، توکوفرول (ویتامین ای طبیعی)، بره‌موم زنبور عسل، عصاره گل همیشه‌بهار، عصاره آکیلیا میله فولیوم، عصاره برگ و گل آویشن (تیموس وولگاریس)، عصاره گل آنتمیس نوبیلیس، عصاره ریشه و ریزوم قاصدک (تاراکساکوم آفیسینال)، عصاره برگ اکالیپتوس (آوکالیپتوس گلوبولوس)، عصاره گل پاسی فلورا ادولیس، عصاره برگ گل مریم، عصاره ریشه زنجبیل، عصاره بوراگو اوفیسینالیس، عصاره چوب سفید سانتالوم آلبوم، پلی‌سوربات ۲۰، سیترات سدیم، اوره دیا زولیدینیل، متیل پارابن.

محتوی:

۴۷۳ میلی‌لیتر.

محصولات بازدید شده