سرم تقویتی صورت Forever Alpha-E Factor مشاهده سایز بزرگ

فوراور آلفا - ای فاکتور Forever Alpha-E Factor

187

نو

ترکيب عالی از آنتی‌اکسيدان‌های طبيعی.

حفظ انعطاف‌پذيری (Elasticity) پوست و تأمين رطوبت از دست‌رفته آن.

برقراری موازنه آب و چربی پوست Hydrophil / lipophil balance در پوست‌های خشک.

قابل استفاده برای تقويت پوست‌های بسيار حساس.

برقراری ظاهر سالم و جوان پوست.

جهت مبارزه با آسيب ناشی از راديکال‌های آزاد.

با عناصر سازنده طبيعی شامل: عصاره آلوئه‌ورا، ويتامين‌های E ،A ،C، لسيتين، روغن دانه گل گاوزبان، بيزابولول، کاپريليک کاپريک تری‌گلسيريد، روغن سويا.

جزئیات بیشتر

درهم142.97

علاقه‌مندی

«فوراور آلفا - ای فاکتور» که احیاکننده پوست ماست، حاوی ترکیباتی غنی است که جهت تقویت پوست تهیه شده‌اند و هیچ چیز دیگری نمی‌تواند جایگزین آن شود. این محصول، پوست را عمیقاً مرطوب کرده و نرمی را به پوست شما بازمی‌گرداند تا ظاهر پوست‌تان جوان‌تر و شاداب‌تر شود.


این مایع سبک و نرم‌کننده، سرشار از ویتامین‌های آ، ث، ای و حاوی روغن گل گاوزبان و بیسابولول است. این محصول، مایعی آنتی‌اکسیدان است که می‌تواند مانع آسیب رادیکال‌های آزاد شود، زیرا همان‌طور که می‌دانیم، ۸۰ درصد از آسیب‌هایی که به پوست می‌رسد، ناشی از همین رادیکال‌های آزاد است.


«فوراور آلفا - ای فاکتور» از تمام خواص ژل آلوئه‌ورا بهره‌مند است. در این محصول منحصر به فرد، ترکیبات ویژه زیر به کار رفته‌اند:


ویتامین ای (به صورت توکوفرول و استات توکوفریل). ویتامین ای، «ویتامین پوست» است و آنتی‌آکسیدانی است که مانع آسیب رادیکال‌های آزاد می‌شود و پوست را نرم و مرطوب می‌کند.

ویتامین آ (به صورت رتینیل پالمیتات). این ویتامین، آنتی‌اکسیدانی قوی است که انعطاف‌پذیری پوست را بیش‌تر کرده و آن را مرطوب می نماید و چروکیدگی پوست را کاهش می‌دهد.

ویتامین ث (به صورت اسکوربیل پالمیتات). این ویتامین، آنتی‌اکسیدانی است که خاصیت انعطاف‌پذیری پوست را تقویت می‌کند و آثار زخم‌ها و خراشیدگی‌های بافت‌های پوستی را از بین می‌برد.

لسیتین، که نرم‌کننده‌ای عالی است و نرمی پوست را به میزان چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

روغن هسته گل گاوزبان، که اسید لینولئیک گامای مورد نیاز پوست را فراهم می‌کند. این اسید، یک اسید چرب و ضروری برای پوست است که رطوبت پوست را حفظ می‌نماید.

بیسابولول، که یک ماده نرم‌کننده طبیعی با بوی خفیف مرکبات است و حتی با پوست‌های حساس نیز سازگاری دارد.

کاپریلیک / کاپیریک تری‌گلیسیرید، که یک نرم‌کننده طبیعی است و از روغن نارگیل به دست می‌آید و سبب رطوبت پوست می‌شود بی‌آن‌که پوست‌تان احساس سنگینی و چربی سایر روغن‌ها را داشته باشد.

روغن دانه سویا، که عامل افزایش رطوبت بافت‌های پوست بوده و در عین حال، دارای خواص آنتی‌اکسیدان نیز هست.

این ترکیبات، با سایر مواد امولسیونی و جذب‌کننده رطوبت ترکیب شده‌اند تا یکی از بهترین محصولات پوستی را در اختیارتان بگذارند.


ترکیبی بی‌نظیر از آنتی‌اکسیدان‌های قوی است.

انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد.

پوست‌های خشک را نرمال و متعادل می‌کند.

حتی برای پوست‌های حساس نیز کاملاً مناسب است.

تقریباً برای تمام موقعیت‌هایی که بخش خاصی از پوست نیاز به آنتی‌اکسیدان طبیعی دارد، ایده‌آل است.

محتوی:

۳۰ میلی‌لیتر.

روش مصرف:

با استفاده از یک قطره‌چکان، مقدار دو قطره را بر روی صورت یا گردن خود بچکانید، سپس به نرمی با نوک انگشتان‌تان آن را روی پوست بمالید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، پس از مصرف «فوراوِر آلفا - ای فاکتور» و «فوراوِر آلورینگ آیز»، از «آر۳ فاکتور» و «کرم احیای شبانه» و یا لوسیون فیرمینگ فونداسیون استفاده نمایید.

محصولات بازدید شده