نوشیدنی آلوئه ورا ®Forever Freedom مشاهده سایز بزرگ

فوراور فریدم Forever Freedom

196

نو

این محصول، یک نوشیدنی بر پایهء آلوئه‌ورا است که به طور مؤثر به سلامت مفاصل، حفظ ساختار و سلامت غضروف کمک می‌کند. فرمولاسیون منحصر به فرد موجود در این نوشیدنی آلوئه‌ورا، راهی عملی و مغذی برای حمایت از سلامت مفاصل ارائه می‌دهد و برای ورزشکاران و افراد بالغ ایده‌آل است. این محصول دارای سولفات گلوکزامین و سولفات کندراتین است که از عناصر مهم برای کمک به حفظ عملکرد سالم و تحرک مفاصل است. این محصول حاوی مقادیر زیادی عصارهء خالص آلوئه‌ورا، ویتامین سی و ام‌اس‌ام است که برای بافت‌های همبند بسیار مؤثر و مفید است. این نوشیدنی هم‌چنین حاوی سخت‌پوستان از جمله میگو، خرچنگ و لابستر می‌باشد.

جزئیات بیشتر

درهم156.57

علاقه‌مندی

حاوی ژل ۱۰۰% طبیعی آلوئه‌ورا و مواد مفید برای تقویت و سلامتی مفاصل شامل:


۱: سولفات گلوکزامین (Glucosamine Sulfate) ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود و نقش مهمی در تشکیل و بازسازی غضروف، جلوگیری از بیماری‌های مفصلی، محافظت از مفصل‌ها و تاندون‌ها و کاهش التهاب در تاندون‌ها، غضروف و بافت‌های نرم را بر عهده دارد، مصرف این ماده موجب بهبودی کامل افراد مبتلا به بیماری‌های مفصلی یا حداقل منجر به کاهش درد، تحرک بیش‌تر و پیش‌گیری از ناراحتی‌های بعدی می‌گردد چراکه نقش کلیدی در بهبود غضروف و ساختار مفصل‌ها ایفا می‌کند.


۲: سولفات کندراتین (Chondroitin Sulfate) مادهء طبیعی که موجب بهبود کارکرد غضروف می‌شود و از متداول‌ترین مکمل‌های غذایی جهت درمان بیماری‌های مفصلی می‌باشد، این ماده از مولکول‌های بزرگی تشکیل یافته، به همین دلیل درصد جذب آن توسط بدن در سطح پایینی قرار دارد اما با وجود ژل آلوئه‌ورا در این نوشیدنی به عنوان حامل، میزان جذب آن افزایش می‌یابد.


۳: MSM – Methyl sulfonyl methane ترکیبی گوگردی و ارگانیک است که به طور طبیعی در بافت‌های تمام گیاهان و جانوران زنده یافت می‌شود. گوگرد در تشکیل کولاژن (collagen) و گلوکزامین نقش مهمی دارد و باعث کاهش درد و التهاب و حفظ تندرستی استخوان‌ها، مفاصل و تاندون‌ها می‌گردد.


۴: ویتامین C با طعم پرتقالی.

موارد مصرف:
سلامتی استخوان‌ها و مفاصل، درمان بیماری‌های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز، روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئوآرتریت و دیگر بیماری‌های مرتبط.
محتوی:

۱ لیتر.

روش مصرف:

قبل از مصرف خوب تکان دهید. ترجیحاً با معدهء خالی و هر روز صبح ناشتا (یا آخر شب) ٦٠ الی ٨٠ سی‌سی (هر ۱۰ سی‌سی حدود یک قاشق غذاخوری سرپُر یا یک درب پُر خود بطری می‌باشد) و خنک بنوشید. در صورت لزوم می‌توانید با یک لیوان آب یا آب میوهء طبیعی مخلوط کنید. پس از مصرف حتماً در یخچال نگهداری کنید.

5 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده