نوشیدنی آلوئه ورا ®Forever Freedom مشاهده سایز بزرگ

فوراور فریدوم Forever Freedom

196

نو

حاوی ژل ۱۰۰% طبيعی آلوئه‌ورا و مواد مفيد برای تقويت و سلامتی مفاصل شامل:


سولفات گلوکزامین Glucosamine Sulfate.

سولفات کندراتین Chondroitin Sulfate.

ترکيبي گوگردي و ارگانيک MSM – Methyl sulfonyl methane، ویتامین C.

جزئیات بیشتر

درهم142.01

علاقه‌مندی

حاوی ژل ۱۰۰% طبیعی آلوئه‌ورا و مواد مفید برای تقویت و سلامتی مفاصل شامل:


۱: سولفات گلوکزامین Glucosamine Sulfate ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود و نقش مهمی در تشکیل و بازسازی غضروف، جلوگیری از بیماری‌های مفصلی، محافظت از مفصل‌ها و تاندون‌ها و کاهش التهاب در تاندون‌ها، غضروف و بافت‌های نرم را بر عهده دارد، مصرف این ماده موجب بهبودی کامل افراد مبتلا به بیماری‌های مفصلی یا حداقل منجر به کاهش درد، تحرک بیش‌تر و پیش‌گیری از ناراحتی‌های بعدی می‌گردد چراکه نقش کلیدی در بهبود غضروف و ساختار مفصل‌ها ایفا می‌کند.


۲: سولفات کندراتین Chondroitin Sulfate ماده طبیعی که موجب بهبود کارکرد غضروف می‌شود و از متداول‌ترین مکمل‌های غذایی جهت درمان بیماری‌های مفصلی می‌باشد، این ماده از مولکول‌های بزرگی تشکیل یافته، به همین دلیل درصد جذب آن توسط بدن در سطح پایینی قرار دارد اما با وجود ژل آلوئه‌ورا در این نوشیدنی به عنوان حامل، میزان جذب آن افزایش می‌یابد.


۳: MSM – Methyl sulfonyl methane ترکیبی گوگردی و ارگانیک است که به طور طبیعی در بافت‌های تمام گیاهان و جانوران زنده یافت می‌شود. گوگرد در تشکیل کولاژن collagen و گلوکزامین نقش مهمی دارد و باعث کاهش درد و التهاب و حفظ تندرستی استخوان‌ها، مفاصل و تاندون‌ها می‌گردد.


۴: ویتامین C با طعم پرتقالی.

موارد مصرف:

سلامتی استخوان‌ها و مفاصل، درمان بیماری‌های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز، روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئوآرتریت و دیگر بیماری‌های مرتبط.

محتوی:

۱ لیتر.

6 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده