مکمل غذایی کلسیوم Forever Calcium مشاهده سایز بزرگ

فوراور کلسیم FOREVER CALCIUM

206

نو

ترکیبات اصلی: کلسیم، ویتامین D و منیزیم.

تأمين ۱۰۰% کلسيم مورد نياز روزانه بدن.

با هضم آسان و جذب بالا (ويتامين D و منيزيم دو عنصر ضروری برای افزايش جذب کلسيم در بدن می‌باشند).

جزئیات بیشتر

درهم105.05

علاقه‌مندی

ترکیبات اصلی: کلسیم، ویتامین D و منیزیم.

تأمین ۱۰۰% کلسیم مورد نیاز روزانه بدن.

کلسیم یک ماده معدنی بسیار مهم است که ۲% وزن کل بدن را تشکیل می‌دهد. بیش‌ترین مقدار کلسیم (۹۹%) در استخوان‌ها و دندان‌ها وجود دارد و بقیه آن در سلول‌های عصبی، بافت‌های بدن، خون و دیگر مایعات بدن یافت می‌شود.

موارد مصرف:
  • کلسیم برای رشد، تقویت و استحکام استخوان و دندان، لخته‌شدن خون و ارسال تکانه‌های عصبی ضروری می‌باشد. هم‌چنین برای فعالیت عضلات و ماهیچه‌ها و آزادسازی هورمون‌هایی نظیر انسولین مورد نیاز است. کودکان و نوجوانان به ویژه دختران نوجوان، به داشتن مقدار کافی کلسیم در برنامه غذایی روزانه‌شان نیاز دارند، چراکه اگر در این سنین، ذخیره کلسیم در استخوان‌ها افزایش یاید، از بروز مشکلات بعدی در طول عمر از جمله پوکی استخوان در سنین پیری جلوگیری به عمل می‌آید. پوکی استخوان یکی از مشکلات رایج زنان در سنین پیری است که مصرف کلسیم کافی در برنامه غذایی روزانه، از بروز آن جلوگیری می‌نماید.
  • شیر و دیگر محصولات لبنی منبع طبیعی و عالی جهت تأمین کلسیم مورد نیاز بدن هستند اما برای افرادی که مایل به استفاده از لبنیات نیستند یا نمی‌توانند لاکتوز (قند طبیعی موجود در لبنیات) را هضم کرده و از لبنیات استفاده کنند، این محصول بهترین انتخاب برای تأمین کلسیم مورد نیاز بدن‌شان است.
  • با هضم آسان و جذب بالا (ویتامین D و منیزیم دو عنصر ضروری برای افزایش جذب کلسیم در بدن می‌باشند).
محتوی:

۹۰ قرص.

روش مصرف:

روزانه ۳ الی ۴ عدد به همراه آب مصرف شود.

محصولات بازدید شده