مکمل ویتامین ث Forever Absorbent-C مشاهده سایز بزرگ

فوراور ابزوربنت سی (ویتامین C) FOREVER ABSORBENT-C

048L

نو

يک مکمل غذايی مهم، با کيفيت و توان بالا حاوی ۶۰ ميلی‌گرم ويتامين C و ۵۰۰ ميلی‌گرم سبوس جو دوسر (مؤثر در تنظيم کلسترول خون) در هر قرص.

قابليت نفوذپذيری و جذب بالا (تضمين جذب کل ۶۰ ميلی‌گرم ويتامين C از هر قرص).

جزئیات بیشتر

درهم76.11

علاقه‌مندی

نیاز بدن انسان به میزان کافی ویتامین ث کاملاً مشهود و آشکار است. علم نشان داده است که هر یک نخ سیگار، ۲۵ میلی‌گرم از ویتامین ث بدن را از بین می‌برد. استرس، مصرف داروها و عوامل محیطی نیز میزان فراوانی از ویتامین ث بدن را کاهش می‌دهند. کمبود ویتامین ث در بدن می‌تواند منجر به پارگی مویرگ‌ها و خونریزی لثه شود.


فوراوِر ابزوربنت - ث که حاوی سبوس جو است، یک مکمل غذایی بسیار عالی به شمار می‌رود. این محصول، دو ماده غذایی حیاتی را در هم آمیخته است. ترکیب ماتریسی این محصول، بسیار منحصر به فرد بوده و سبب شده که استفاده از هر یک قرص این محصول، ۵۰۰ میلی‌گرم سبوس جو و ۶۰ میلی‌گرم ویتامین ث را به بدن برساند.


برای داشتن جسمی سالم، مصرف روزانه فوراوِر ابزوربنت - ث اکیداً توصیه می‌شود.

موارد مصرف:
  • یک آنتی‌اکسیدان قوی و بسیار مؤثر برای ساختن بخشی از سیستم ایمنی بدن در برابر اثرات مضر رادیکال‌های آزاد، عامل مهم در بازسازی کلاژن در پوست، استخوان، عضلات و دندان‌ها، کمک به بدن در جذب آهن.
  • ویتامین C حلال در آب است و از بدن دفع می‌شود، از طرفی مصرف سیگار، استرس، داروها، خونریزی‌های لثه و عوامل محیطی مقدار زیادی از ویتامین C بدن را از بین می‌برند. لذا باید آن را از طریق غذا، نوشیدنی‌ها یا مکمل‌های غذایی تأمین کرد.
  • یک مکمل غذایی مهم، با کیفیت و توان بالا حاوی ۶۰ میلی‌گرم ویتامین C و ۵۰۰ میلی‌گرم سبوس جو دو سر (مؤثر در تنظیم کلسترول خون) در هر قرص.
  • قابلیت نفوذپذیری و جذب بالا (تضمین جذب کل ۶۰ میلی‌گرم ویتامین C از هر قرص).
محتوی:

۱۰۰ قرص.

روش مصرف:

روزانه ۳ بار هر بار ۱ قرص مصرف شود.

محصولات بازدید شده