پودر مکمل فیبر Forever Fiber مشاهده سایز بزرگ

فوراور فیبر Forever Fiber

464

نو

فیبر، آن‌طور که نشان داده شده است، عملکرد قلبی و عروقی را پشتیبانی می‌کند.

معمولاً «فیبر» تداعی‌کننده پشتیبانی از دستگاه گوارش است و این تداعی کاملاً درست است.

جزئیات بیشتر

درهم125.90

علاقه‌مندی

فیبر فوراور، ۵ گرم فیبر در یک بسته‌بندی مناسب را با قابلیت انحلال سریع برای کمک به یک رژیم غذایی سالم عرضه می‌کند. متخصصان توصیه می‌کنند، روزانه تا میزان ۳۰ گرم فیبر برای سلامت بهینه و بهبود عملکرد هاضمه مصرف کنیم، این در حالی است که متأسفانه بیش‌تر مردم، تنها در حدود نصف این میزان را مصرف می‌کنند. جست‌وجوی ما برای سادگی در غذایی که می‌خوریم نشان‌دهنده این است که عموم ما در شیوه تغذیه خود حتی در اندازه حداقلی مورد نیاز برای حفظ سلامتی، فیبر دریافت نمی‌کنیم. ما برای آسان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترشدن روش تغذیه با بهره‌وری بالا تلاش می‌کنیم. فیبر فوراور یک ترکیب اختصاصی از چهار نوع فیبر است که یک روش مناسب و مسیر آسان برای افزودن مقداری فیبر اضافه به رژیم غذایی در اختیار شما می‌گذارد. این روش آسان با پاشیدن این محصول روی غذایی که می‌خورید یا مخلوط‌کردن آن با ژل آلوئه‌ورای فوراور یا هر نوع نوشیدنی دیگر و یا با افزودن آن به بطری آب آشامیدنی‌تان در مواقعی که خیلی مشغله دارید، به راحتی ممکن خواهد شد.


معمولاً «فیبر» تداعی‌کننده پشتیبانی از دستگاه گوارش است، و این تداعی، کاملاً درست است. فیبر منافع بسیار مهمی برای تمام بدن دارد. فیبر فوراور، اگر بین وعده‌های غذایی مصرف شود می‌تواند به حفظ احساس سیری کمک کند و به این طریق اشتها و میل شدید و درنتیجه مصرف کالری را کنترل نماید. این ویژگی برای آن‌هایی که یک برنامه کنترل وزن دارند، اگر همراه یک رژیم غذایی سالم و تمرین منظم استفاده شود، اهمیت خاص دارد. هم‌چنین فیبر با کمک به حفظ قند خون در سطح نرمال و با کُندکردن روند جذب «درشت‌مغذی‌ها» از غذاهایی که می‌خوریم، می‌تواند احساس سستی یا حس کاهش انرژی بعد از صرف غذا را محدود کند.


فیبر، آن‌طور که نشان داده شده‌است، عملکرد قلبی و عروقی را پشتیبانی می‌کند و البته، از آن‌جا که دانشمندان امروزه تشخیص داده‌اند که تا ۷۰ یا ۸۰ درصد عملکرد ایمنی در بدن با دستگاه گوارش در ارتباط است، فیبر ممکن است به حفظ سیستم ایمنی از طریق منافعی که برای عملکرد گوارشی دارد، کمک کند. مصرف کافی محلول فیبر می‌تواند دفع تولیدات زائد از بدن را تسهیل کند و ممکن است به از بین‌بردن یبوست گاه به گاه کمک کند.


فیبر فوراور: مصرف ۵ گرم محلول فیبر در هر بسته رژیم غذایی شما را آسان می‌کند، این مقدار معادل تقریباً یک‌ونیم پیمانه برنج قهوه‌ای یا دو قطعه نان تست گندم است، بدون کربوهیدرات و کالری!


فیبر فوراور یک راه مناسب برای افزایش مصرف کلی روزانه فیبر و بهینه‌سازی سلامت شما.

محتوی:

۳۰ بسته ۵ گرمی.

13 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده