مکمل کاهش وکنترل وزن لین  Forever Lean مشاهده سایز بزرگ

مکمل کاهش وکنترل وزن لین Forever Lean

289

نو

مانع جذب کالری ها از چربی و کربوهیدراتها می شود.
کرومیوم به تنظیم قند خون برای متابولیسمی طبیعی کمک می کند.
به طور موقتی مانع جذب کالری از قند می شود.

جزئیات بیشتر

درهم182.33

علاقه‌مندی

فوراِورلین، دوعنصرانقلابی را درخودگنجانده است که به کاهش جذب کالری های موجود درچربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. یکی از این دو عنصر، فیبری منحصر به فرد برای جذب چربی است که از گیاه کاکتوس (با نام علمیِ اوپونتیا فیکوس ایندیکا) به دست می آید. این گیاه با نام انجیر هندی یا انجیر هندی خاردار نیز شناخته می شود. تحقیقات نشان داده است که فیبرِ به دست آمده از این گیاه، در مقایسه با مشتقات سایر گیاهان، توانایی بسیار بالایی در خنثی کردن چربی ها دارد.

عنصر منحصر به فرد دیگر که در فوراِور لین گنجانده شده، پروتئینی ویژه است که از دانه های گیاه لوبیا چیتی (با نام علمی فاسیلوس وولگاریس) به دست آمده است. این پروتئین منحصر به فرد، با ممانعت از فعالیت آنزیم هایی که نشاسته را به قند تبدیل می کنند، جذب قند در روده کوچک را کند می نماید.

ترکیب این دو عنصر مهم، می تواند به شما کمک کند تا راحت تر به وزن ایده آل و مطلوب تان برسید؛ چرا که این محصول، عملا مانع جذب برخی از چربی ها و کالری های هضم شده در بدن تان می شود.

سومین عنصر مهم و تاثیرگذاری که در فوراِور لین گنجانده شده، تری کلورید کروم است. کروم، یک ماده مغذی معدنی است که با ایفای نقش هم فاکتورِ جی تی اف (فاکتور مقاوم گلوکز) توانایی طبیعی بدن در تنظیم قند خون را افزایش می دهد.این عنصر، به ویژه برای سوخت و ساز طبیعی بدن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

با این حال، جهت به حداکثر رساندن تاثیر این مکمل، باید به یاد داشته باشید که رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم، اهمیتی چشمگیر در کنترل رژیم مربوط به وزن تان داشته و تنها از این راه است که می توانید به وزن دلخواه خود رسیده و آن را حفظ کنید.

موارد مصرف:
  • فوراور لین ترکیب فوق العاده ای ارائه میدهد که ‌می‌تواند به کاهش جذب کالری از چربی و کربوهیدراتها کمک کند.
  • مانع جذب کالری های موجود در چربی ها و کربو هیدرات ها می شود.
  • کرومِ موجود در این محصول به تنظیم قند خون جهت سوخت و ساز سالم بدن کمک می کند.
  • به طور موقت مانع جذب کالری قندها در بدن می شود.

ترکیبات اصلی: فیبر جذب چربی که از گیاهان کاکتوس به دست امده، اپونتیا فیکوس ایندیکا، پروتئین به دست آمده از گیاهان فازئولوس وولگاریس (لوبیای سفید کیدنی- لوبیای سبز – لوبیا چیتی)، کرومیوم تری کلرید.

محتوی:

۱۲۰ کپسول.

روش مصرف:

تا ۴ کپسول در روز ، هر بار ۱ کپسول بلافاصله قبل از وعده غذایی یا میان وعده به همراه آب مصرف شود.

13 محصول دیگر از این دسته

محصولات بازدید شده