شوینده و پاک کنندهForever Aloe MPD 2X Ultra مشاهده سایز بزرگ

شوینده و پاک‌کننده Forever Aloe MPD 2X Ultra

307

نو

ترکیب چندمنظوره، جایگزین دیگر پاک‌کننده‌های منزل.

محتویات: آلوئه‌ورا.

خواص اصلی: از بین‌برنده جرم و رفع آلودگی. قابل استفاده بر روی سطح حمام، دست و لباس‌ها را نرم و لطیف می‌کند.

ویژگی‌های دیگر: از لحاظ زیست‌محیطی دوستار طبیعت می‌باشد و کاملاً ارگانیک است (حتی شما می‌توانید مخلوط آب و کف تولیدشده را درون گلدان خود بریزید!!!) و محصولی پاک‌کننده است که برای شست‌وشوی همه انواع لباس‌ها مناسب است. شوینده کف برای منزل، شوینده فرش و ظروف.

جزئیات بیشتر

درهم95.29

علاقه‌مندی

همه ما هر هفته از شوینده‌های مختلفی برای شست‌وشوی چیزهای مختلف استفاده می‌کنیم. آیا بهتر نیسست یک محصول شوینده چندمنظوره بخریم و از آن، هم برای شستن لباس‌ها، هم ظرف‌ها و هم حتی شستن حمام استفاده کنیم؟ کمپانی فوراور لیویونگ چنین محصولی را به بازار معرفی کرده است. این محصول، شوینده‌ای مایع است که بسیار قوی و البته بسیار مقرون به صرفه است.


«فوراور آلوئه ام‌پی‌دی اولترا ۲ ایکس» یک شوینده مایع غلیظ و چند منظوره است که اف‌ال‌پی آن را تولید کرده و ما این محصول را بهتر از همیشه ارائه کرده‌ایم. فرمول اولترا ۲ ایکس، حتی آن‌قدر غلظت دارد که پاکیزگی وسایل‌تان را بسیار بیش‌تر از همیشه می‌نماید. این محصول شوینده همه‌کاره که برای شست‌وشوی لباس (تمام انواع لباس‌ها) ایده‌آل است، برای شستن سطوح، سرامیک، کاشی، فرش و ظرف‌ها نیز کارآمد و عالی است. این مایع شوینده، برای از بین‌بردن جرم‌ها و پاک‌کردن چربی‌ها و لکه‌ها بسیار خوب عمل می‌کند بی‌آن‌که خراش یا لکه‌ای از خود بر روی سطوح به جای بگذارد. این مایع، درواقع چنان همه‌کاره است که می‌تواند به تنهایی جایگزین محصولات مختلف و متعددی شود که در بازار وجود دارند، از این جهت، «فوراِور آلوئه ام‌پی‌دی اولترا ۲ ایکس» محصولی بسیار مقرون به صرفه است.


«فوراور آلوئه ام‌پی‌دی اولترا ۲ ایکس» شوینده‌ای بدون فسفر و سازگار با محیط زیست است. این محصول، برخلاف سایر شوینده‌ها، مایعی آنیونیک و غیر یونی برای سطوح است و قابل تجزیه در طبیعت است و از این رو، آلودگی جدیدی بر آب و محیط زیست تحمیل نمی‌کند. ترکیب بدون سوزش ام‌پی‌دی ما حاوی مقداری آلوئه‌ورا برای نرمی و لطافت دست‌ها و لباس‌های شما است. این شوینده انقلابی و چندمنظوره را فقط می‌توانید از کمپانی فوراور لیوینگ تهیه کنید.


شوینده‌ای غلیظ و چندمنظوره ۲ ایکس.

بدون فسفر.

سازگار با محیط زیست و دارای موادی تجزیه‌پذیر.

دارای فرمولی نرم و سازگار با دست و لباس‌ها.

محتوی:

۹۴۶ میلی‌لیتر شوینده مایع.

روش مصرف:

البسه و منسوجات (شست‌وشوی عادی): هر بار ۱۵ میلی‌لیتر از این محصول را استفاده کنید. برای از بین‌بردن لکه‌ها، مقدار کمی از شوینده را مستقیماً روی نقاط لکه‌دار بریزید و آن نقاط را قبل از شست‌وشو، با آب بخیسانید. موقع شستن نیز دوباره مقداری از شوینده را روی همان نقاط ریخته و اندکی بمالید. درزهای منسوجات را به طور خاص موقع شست‌وشو چک کنید تا خوب شسته شود و ماندن شوینده در این شکاف‌ها و درزها، باعث از بین‌رفتن‌ رنگ آن‌ها نشود.


چندمنظوره: مقدار ۳۰ میلی‌گرم از شوینده را با ۳.۷۸ لیتر آب، رقیق کنید و سپس با این محلول رقیق‌شده، وسایل، سطوح، وان حمام، کاشی، فرش و درون و بیرون خودرو را شست‌وشو دهید.


لوازم خانگی: برای شستن و پاک‌کردن ظروف، مبلمان و فرش منزل، چند قطره از شوینده را روی یک اسفنج ریخته و با آن اسفنج، وسایل مورد نظرتان را پاک کنید.

توجه:

این محصول برای استفاده در ماشین ظرف‌شویی توصیه نمی‌شود.

محصولات بازدید شده