صابون صورت و بدن آلوئه آووکادو Aloe Avocado Face and Body Soap مشاهده سایز بزرگ

صابون صورت و بدن آلوئه آووکادو Aloe Avocado Face and Body Soap

284

نو

نقطهء آغاز زیبایی طبیعی، پاکیزگی و سلامت پوست است؛ و نقطهء آغاز سلامتی و پاکیزگی پوست، طبیعت است. کمپانی فوراِورلیوینگ بیش از ٤٠ سال است که پیشگامِ یافتن و استفاده از منابع طبیعی برای کمک به نرمی، سلامت و زیبایی پوست است. نمونهء بارز این تلاش‌ها را می‌توان در صابون صورت و بدن آلوئه آووکادو دید. این صابون آووکادو که از کرهء ۱۰۰ ٪ طبیعی آووکادو تولید شده است، با پوست شما سازگاری کامل دارد و آن را با خواص میوه‌ای و طبیعی خود، مرطوب و پاکیزه می‌کند. آووکادو تقریباً برای تمام انواع پوست‌ها مناسب است و تمام منافذ پوست چرب شما را به نرمی و بدون ایجاد هر گونه عوارض و التهاب، تمیز و سالم می‌کند. از طرفی، این محصول، پوست‌های حساس و خشک را به سرعت نرم نموده و در پوست نفوذ می‌کند تا آن را تغذیه و مرطوب کند. از آن‌جا که صابون صورت و بدن آلوئه آووکادو، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده نیز هست، می‌توان پس از استحمام نیز از آن استفاده کرد. بوی مرکبات تازه در این محصول، نشانه‌ای از آن است که این صابون، در تمام طول روز، یاوری برای نرم و سالم نگه‌داشتن پوست است.

جزئیات بیشتر

درهم29.53

علاقه‌مندی

پوست صورت و بدن جزو مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نقاط بدن هستند که در جذابیت و زیبایی ظاهری شما نقش اساسی دارند. نقطهء آغاز زیبایی طبیعی، پاکیزگی و سلامت پوست است و نقطهء آغاز سلامتی و پاکیزگی پوست، طبیعت است. کمپانی فوراِور لیوینگ بیش از ٤٠ سال است که پیشگامِ یافتن و استفاده از منابع طبیعی برای کمک به نرمی، سلامت و زیبایی پوست است. نمونهء بارز این تلاش‌ها را می‌توان در صابون صورت و بدن آلوئه آووکادو دید.

خواص بی‌نظیر صابون آلوئه آووکادوی صورت و بدن فوراور

  • پاک‌کنندهء ملایم برای پوست صورت و بدن
  • حاوی روغن 100% طبیعی و خالص آووکادو به همراه ژل خالص آلوئه‌ورا که کمپانی فوراور به آن معروف است
  • %100 طبیعی و بدون مواد مضر
  • منبع غنی از ویتامین‌های C ،B ،A و E
  • خاصیت نرم‌کنندگی و مرطوب‌کنندگی بالا
  • بازگرداندن طراوت و شادابی پوست به صورت و بدن
  • از صابون فوراور برای انواع پوست‌ها می‌توان استفاده کرد. (پاک‌کنندهء ملایم پوستﻫﺎی چرب بدون تحریک پوست، تغذیه و تأمین رطوبت پوستﻫﺎی خشک و حساس)
  • تغذیهء پوست، جلوگیری و بهبود التهاب صورت

صابون گیاهی آلوئه آووکادوی فوراور حاوی آلوئه‌ورا و آووکادوی خالص

این صابون که از ترکیب ۱۰۰% طبیعی آووکادو و گیاه بی‌نظیر آلوئه‌ورا تولید شده است، با پوست شما سازگاری کامل دارد و آن را با خواص میوه‌ای و طبیعی خود، مرطوب و پاکیزه می‌کند. آووکادو تقریباً برای تمام انواع پوست‌ها مناسب است و تمام منافذ پوست چرب شما را به نرمی و بدون ایجاد هر گونه عوارض و التهاب، تمیز و سالم می‌کند. از طرفی، این محصول، پوست‌های حساس و خشک را به سرعت نرم نموده و در پوست نفوذ می‌کند تا آن را تغذیه و مرطوب کند.

از آن جا که این صابون، نرم‌کننده و مرطوب‌کننده نیز هست، می‌توان پس از استحمام نیز از آن استفاده کرد. بوی مرکبات تازه در این محصول، نشانه‌ای از آن است که این صابون، در تمام طول روز، یاوری برای نرم و سالم نگه‌داشتن پوست است. میوهء آووکادو و گیاه آلوئه‌ورا منبع غنی از ویتامین‌های C ،B ،A و E هستند و حاوی آنتی‌اکسیدان جهت مبارزه با رادیکال‌های آزاد نیز می‌باشند.

هدف اصلی شست‌وشوی دست‌ها

هدف اصلی در شستشوی دست‌ها از بین‌بردن کل میکروب‌ها از روی دست‌ها و اصطلاحاً استریل‌کردن آن‌ها نیست، بلکه هدف به حداقل‌رساندن تعداد میکروب‌ها با حفظ تعادل طبیعی بین آن‌هاست. همان‌طور که می‌دانید روی پوست دست و صورت ما، باکتری‌های خوب و مضر وجود دارند. در صورت استفاده از صابون‌های معمولی، شما عملاً هم میکروب‌های مفید و هم مضر را از روی دست خود می‌شویید. اما صابون فوراور با بهره‌گیری از فناوری و خواص آووکادو، باکتری‌های مفید روی سطح دست را نگه داشته و باکتری‌های بیماری‌زا را می‌کشد.

پس برای افراد عادی که در مراکز بهداشتی - درمانی کار نمی‌کنند و یا برای استفادهء روزمره در هر شرایطی که دسترسی به آب و صابون وجود دارد، بهتر است از این روش استفاده شود. اگر آب و صابون در دسترس نیست، از مواد استرلیزه‌کننده مانند مادهء ضد عفونی‌کنندهء دست فوراور استفاده گردد و در اولین فرصت که امکان حاصل گردید باید دست‌ها را با آب و صابون شست. امروزه Hand Hygiene یا شست‌وشوی دست‌ها به عنوان یکی از خطوط اولیهء پیش‌گیری و کنترل بیماری‌ها توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل و پیش‌گیری بیماری‌ها در آمریکا (CDC) توصیه می‌گردد. در عصر حاضر و با شیوع ویروس کرونا نیز اهمیت شست‌وشوی مداوم دست‌ها با صابون تأکید می‌گردد. در حالی که این تأکید در استفاده از مواد ضد میکروب برای بهداشت دست‌ها توسط عموم دیده نمی‌شود. از این رو، اگرچه استفاده از مواد میکروب‌کش برای دست‌ها در شرایط خاص و محیط‌های بهداشتی - درمانی کاربرد خاص خود را دارند، بهتر است که در سایر موارد و در صورت امکان از آب و صابون برای شست‌وشوی دست‌ها استفاده گردد.

محتوی:

۱۴۲ گرم.

روش مصرف:

صابون دست و صورت آووکادو را برای شستن صورت یا بدن خود و تمیزکردن پوست تمام نواحی بدن به اندازه لازم مصرف نمایید. سپس پوست خود را کاملاً با آب بشویید و با حوله خشک کنید.

محصولات بازدید شده