مرطوب کننده لب Forever Aloe Lips with Jojoba مشاهده سایز بزرگ

نرم‌کننده لب Forever Aloe Lips with Jojoba

022

نو

مرطوب‌کننده، نرم‌کننده و براق‌کننده پوست لب‌ها.

حاوی ژل آلوئه‌ورا، روغن جوجوبا و موم زنبور عسل.

مناسب برای مراقبت از لب‌های خشک و شکننده.

قابل استفاده برای درمان تب‌خال، زگيل، بهبود محل نيش حشرات و محل زخم‌ها و سوختگی‌ها روی پوست.

جزئیات بیشتر

درهم15.34

علاقه‌مندی

ویژگی نرم‌کنندگی آلوئه به طرز ایده‌الی برای مراقبت از لب‌های شما مناسب است. ترکیب آلوئه، جوجوبا و موم عسل، محصولی عالی را برای طراوت‌بخشیدن به لب‌های شما برای تمام فصول روانه بازار کرده است. آلوئه لیپس فوراور، لب‌های خشک و ترک‌خورده را نرم و مرطوب می‌کند.


حجم کوچک این رژ سبب می‌شود بتوانید آن را همیشه به همراه خود داشته باشد. چه در زمانی که به اسکی می‌روید، چه هنگامی که مشغول حمام آفتاب‌گرفتن هستید، و چه زمانی که به پیک‌نیک رفته‌اید، آلوئه لیپس همراه همیشگی شماست. اگر لب‌های شما سخن می‌گفتند، قطعا آلوئه لیپس فوراور را از شما طلب می‌کردند.


Aloe Lips براق‌کننده، نرم‌کننده و ضد خشکی و پوسته‌شدن لب‌ها.


خاصیت نرم‌کنندگی آلوئه‌ورا برای استفاده بر روی لب‌ها جهت محافظت آن‌ها در مقابل نور خورشید و باد بسیار مناسب است. ما برای تولید یک محصول مؤثر و قابل استفاده در کلیه فصول سال بهترین ترکیبات مانند روغن جوجوبا و موم زنبور عسل را نیز به این فرآورده افزوده‌ایم.


Aloe lips لب‌های خشک و ترک‌خورده را نرم می‌کند و حتی به درمان تب‌خال (Cold Sores) در مرحله سرخی آن کمک می‌کند. خواص این فرآورده به همین‌جا محدود نمی‌شود، هنگامی که به اسکی، حمام آفتاب، پیک‌نیک، کنار دریاچه و باغ می‌روید، آلوئه لیپس را در دسترس بگذارید چرا که برای اورژانس‌هایی از قبیل نیش حشرات یا بریدگی‌های خفیف و سوختگی‌ها ایده‌آل است و به دلیل اندازه کوچک و متراکم آن به راحتی در کیف دستی و جعبه کمک‌های اولیه جا می‌گیرد.

محتوی:

۱۳۰ گرم.

روش مصرف:

این محصول را به طور منظم، به ویژه در شرایط آب و هوایی سخت، به عنوان مرطوب‌کننده استفاده کنید.

محصولات بازدید شده