پکیج مراقبت از پوست روزانهء سونیا Sonya daily skincare Kit مشاهده سایز بزرگ

پکیج مراقبت از پوست روزانهء سونیا Sonya daily skincare Kit

609

نو

این پکیج در بین محصولات پوستی فوراور یک پکیج عالی و کامل است. با استفاده از پکیج مراقبت از پوست روزانهء سونیا می‌توانید از داشتن پوستی شاداب و باطراوت لذت کافی را ببرید. این پکیج دارای خواص بی‌نظیری است.

جزئیات بیشتر

درهم328.00

علاقه‌مندی

این پکیج در بین محصولات پوستی فوراور یک پکیج عالی و کامل است. با استفاده از پکیج مراقبت از پوست روزانهء سونیا می‌توانید از داشتن پوستی شاداب و باطراوت لذت کافی را ببرید. این پکیج دارای خواص بی‌نظیری است که در ادامه در مورد خواص منحصر به فرد آن توضیح می‌دهیم. یکی از نیازهای روزانهء بدن ما، مراقبت از پوست است که محصولات بستهء مراقبت پوست سونیا به صورت روزانه تمامی نیازهای تغذیهء پوست را با فناوری پیشرفته و قابلیت جذب بالا برای شما به ارمغان می‌آورد.

محصولات موجود در پکیج سونیا

ژل پاک‌کنندهء صورت

پاک‌سازی پوست از آلودگی و چربی‌ها مرحلهء اول هر مراقبت از پوست است. این محصول ژل‌مانند به پاک‌سازی پوست شما از آلودگی‌های مورد نظر کمک می‌کند. این ژل دارای اسیدآمینهء سیب است که از تحلیل و از بین‌رفتن پوست شما جلوگیری می‌کند. هم‌چنین از خواص دیگر این ژل می‌توان به شفاف‌کنندگی پوست، کندی فرآیند پیری پوست و حاوی کلاژن خالص‌بودن آن اشاره کرد.

ژل روشن‌کننده و شفاف‌کنندهء سونیا

این ژل که حاوی عصارهء پنج گیاه شرقی است با کمک از آلوئه‌ورای خالص و جلبک دریایی، منجر به درخشندگی پوست شما خواهد شد. هم‌چنین ژل ایلومینیتینگ سونیا به کاهش حفره‌های بزرگ سطح پوست شما کمک خواهد کرد.

ژل ماسک بازسازی پوست سونیا

این ماسک ژلی حداکثر میزان جذب مواد مغذی مانند روغن‌های حیاتی و ژل خالص آلوئه‌ورا را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد. این ماسک ژلی، مخصوص شب بوده و موجب حفظ چربی مفید پوست شما در خواب خواهد شد.

ژل مرطوب‌کنندهء پوست

ژل مرطوب‌کننده و تسکین‌دهندهء سونیای فوراور با قدرت از کلاژن طبیعی و ساختار جذب حداکثری به همراه عصارهء 10 گیاه موثر، رطوبت پوست را حفظ کرده و به کاهش چین و چروک کمک فراوانی می‌کند.

ویژگی‌های منحصر به فرد پکیچ مراقبت پوستی روزانهء سونیا

  • دارای سیستم عالی و پیشرفتهء جذب ژل‌مانند (برای تمامی محصولات پکیج)
  • حاوی غلظت بالا از آلوئه‌ورا و گیاهان طبیعی دیگر
  • قابل استفاده برای تمامی انواع پوست
  • مناسب برای تمامی سنین که به فکر مراقبت از پوست خود هستند
  • دارای تأییدیهء انجمن آلوئه‌ورای آمریکا، بدون گلوتن و دارای گواهینامهء کروئلی‌فری

محتوی:

4 محصول با مشخاصت ذکرشدهء بالا

روش مصرف:

برای مشاهدهء طرز مصرف تک‌تک محصولات داخل پکیج می‌توانید روی اسم هر یک در توضیحات بالا کلیک کنید و وارد صفحهء محصولات شوید.

محصولات بازدید شده