بالانسینگ تونر (تونر متعادل‌کننده) Forever Balancing Toner مشاهده سایز بزرگ

بالانسینگ تونر (تونر متعادل‌کننده) Forever Balancing Toner

560

نو

تونر متعادل‌کننده، یک ترکیب منحصر به فرد از عصارهء جلبک دریایی و هیالورونات سدیم را فراهم می‌کند که پوست شما را مرطوب کرده و نرم می‌کند. علاوه بر این، عصارهء خیار می‌تواند برای جوانی و شادابی بافت پوست شما مفید باشد. این تونر با ترکیبات عصارهء چای سفید، آنتی‌اکسیدان غنی و غلظت بالایی از آلوئه‌ورای خالص برای تعادل نوسانات پوست، ترکیبی قدرتمند است که پوست را در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت نموده، منافذ باز پوست را بسته و نیاز روزمرهء پوست شما را کامل می‌کند و کمک به جذب مواد مغذی اضافی به پوست می‌نماید.

جزئیات بیشتر

درهم82.96

علاقه‌مندی

از پوست خود در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت کنید. این تونر با ترکیب عصارهء چای سفید، آنتی‌اکسیدان غنی و غلظت بالایی از آلوئه‌ورای خالص برای تعادل و بهبود سلامت پوست، ترکیبی قدرتمند است که نیاز روزمرهء پوست شما را کامل می‌کند و کمک به جذب مواد مغذی به پوست می‌نماید.

پاکیزگی و رطوبت مناسب پوست با تونر بالانسینگ فوراور

آیا بعد از تمیزکردن پوست، شما نیاز به چیزی بیش‌تر دارید؟ تونر متعادل‌کنندهء فوراور یک ترکیب منحصر به فرد از عصارهء جلبک دریایی و هیالورونات سدیم را فراهم می‌کند که پوست شما را مرطوب و نرم می‌کند. علاوه بر این، عصارهء خیار می‌تواند برای جوانی و شادابی بافت پوست شما مفید باشد.

ویژگی و مزایای استفاده از تونر بالانسینگ فوراور

  • حاوی آلوئه‌ورای خالص نژاد باربادنسیس میلر، جلبک دریایی و هیالورونات سدیم
  • خواص سفیدکنندگی و آب‌رسانی چای سفید
  • تعادل PH پوست
  • نرم‌کننده، آرامش‌بخش و آب‌رسان
  • بافت پوست را تمیز می‌کند.
  • منافذ باز پوست را کم می‌کند.
  • دارای گواهینامه از انجمن آلوئه‌ورای آمریکا، کروئلی‌فری و کوهلر

محتوی:

۱۳۰ میلی‌لیتر

روش مصرف:

پس از تمیزکردن پوست صورت و گردن، مقدار مورد نیاز از تونر را همراه یک پد یا پارچهء کتان روی صورت بمالید. به منظور کوچک‌کردن منافذ باز و آب‌رسانی پوست، روزی دو بار استفاده گردد.

نکته:

از تماس با چشم جلوگیری شود و در صورت تماس، چشم را با آب بشویید.

محصولات بازدید شده