آلوئه اکتیویتور (مایع فعال‌ساز) Aloe Activator مشاهده سایز بزرگ

آلوئه اکتیویتور (مایع فعال‌ساز) Aloe Activator

612

نو

آلوئه اکتیویتور با بیش از ۹۸٪ ژل خالص آلوئه‌ورا، از لحظه‌ای که پوست شما را لمس می‌کند احساس تازگی و آرامش را در آن ایجاد می‌نماید. مایع فعال‌ساز آلوئه‌ورا برای پوست‌های حساس مناسب است و بسیاری از اجزای مهم آن مانند ویتامین C ،A و E باعث می‌شوند آلوئه اکتیویتور گزینه‌ای ایده‌آل برای هر رژیم مراقبت از پوست باشد.

جزئیات بیشتر

درهم60.64

علاقه‌مندی

مایع آلوئه اکتیویتور خالص یکی از محصولات فوق‌العاده از محصولات مراقبت پوستی فوراور است. در مایع فعالساز اکتیویتور فوراور بیش از 98% ژل خالص آلوئه‌ورا وجود دارد که حاوی ویتامین C ،A و E بوده و موجب می‌شود تمامی نیازهای تغذیه‌ای پوست برطرف گردد. اگر دارای پوستی حساس هستید، استفاده از این محصول به شما پیشنهاد می‌شود.

آلوئه اکتیویتور معروف به مایع فعالساز پوست به صورت ترکیبی از مواد مغذی همراه با آلانتوئین با تکنولوژی بی‌نظیر است. این ترکیب سبب می‌شود تا لطافت، شادابی و آب‌رسانی فوق‌العاده‌ای مهمان پوست شما شود. این محصول هم‌چنین حاوی آنزیم و آمینواسیدهای مغذی به همراه پلی‌ساکاریدهای ضروری و مهم برای پوست است. بدون شک با استفاده از این محصول به دلیل محبوبیت فوق‌العادهء آن در میان محصولات دیگر خواهید رسید، چراکه شادابی و لطافت خاصی را در حین استفاده از آن احساس خواهید کرد.

خواص ماسک آلوئه اکتیویتور فوراور

  • ایجاد لطافت و نرم‌کنندگی در پوست صورت
  • حاوی 98 درصد آلوئه‌ورای خالص نژاد باربادنسیس میلر
  • دارای تکنولوژی جذب حداکثری خواص محصول
  • پاک‌کننده و احیاکنندهء قوی برای پوست صورت به ویژه نواحی اطراف چشم
  • پشتیبانی از فعالیت دیگر محصولات مراقبت از پوست فوراور مانند پودر ماسک لیفتینگ 
  • یک ماسک حرفه‌ای برای لیفت، جوان‌سازی و رفع چین و چروکهای پوستی
  • دارای 4 گواهینامهء معتبر بین‌المللی

آلوئه اکتیویتور حاوی پودر ماسک و مایع فعال‌ساز

پودر ماسک (mask powder)

پودر ماسک محصولی منحصر به فرد حاوی آلبومین، نشاستهء ذرت، خاک چینی و بابونه بوده و خاک مغذی چینی به عنوان مادهء اصلی ماسک فوق می‌باشد.

آلوئه اکتیویتور (مایع فعال‌ساز)

آلوئه اکتیویتور حاوی ژل خالص آلوئه‌ورا، عنصر حیاتی و اصلی بازسازی سلول‌های پوست و مرطوب‌کننده‌های قوی متشکل از آنزیم‌ها، اسیدهای آمینه و پلی‌ساکاریدها و آلانتونین می‌باشد.
ترکیب این دو ماسک با یکدیگر تأثیر فوق‌العاده عالی بر روی پوست خواهند گذاشت. یکی از خواص اصلی آن، رفع سلول‌های مردهء پوست و ایجاد طراوت و شادابی و تقویت سلول‌های جدید پوست است. علاوه بر این منجر به پاک‌سازی سطوح پوستی شده و به رفع چین و چروک کمک فراوانی خواهند کرد. آلانتونین و بابونه نیز دو ترکیب استفاده‌شده در آلوئه اکتیویتور هستند که به پوست طراوات و شادابی بخشیده و منجر به استحکام پوست و سفیدکنندگی آن می‌شود.

محتوی:

130 میلی‌لیتر

روش مصرف:

یک قاشق از پودر ماسک را در ظرف هم‌زن بریزید. یک قاشق آلوئه اکتیویتور نیز به ظرف اضافه کنید و آن را هم بزنید تا غلظتش به اندازهء لوسیون شود. از برس مخصوص جهت مالیدن لایه‌ای نازک از این ترکیب استفاده کنید. ترکیب به دست‌آمده را از قسمت گردن به سمت بالا بکشید. صورت خود را ریلکس و راحت نگه دارید.

به مدت 30 دقیقه سر خود را زیاد تکان ندهید. برای نرم‌کردن ماسک، یک حولهء مرطوب را روی صورت بکشید، سپس به آرامی باقیمانده ماسک را پاک کنید و صورت را با آب گرم شست‌وشو دهید. پس از شست‌وشو، می‌توانید از مرطوب‌کننده‌ها و تقویت‌کننده‌های مطلوب‌تان استفاده کنید.

جهت رسیدن به نتیجهء بهتر، یک قاشق از پودر ماسک را با یک قاشق آلوئه اکتیویتور و یک قاشق عسل فوراور مخلوط کرده و به صورت ماسک استفاده کنید.

توجه:

استفاده از این محصول ممکن است در ابتدا موجب انقباض عضلات شود که این امری طبیعی بوده و خیلی زود از بین خواهد رفت. از طرفی ممکن است در حین استفاده موجب خارش گردد، در این صورت با نوک انگشت آن ناحیه را فشار دهید تا خارش از بین رفته و به هیچ عنوان آن ناحیه را پاک نکنید.

محصولات بازدید شده